نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش چهارم )

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش چهارم )

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش چهارم )

  بسم الله الرحمن الرحیم

(مسیح ترسیم شده توسط غربی ها، بلوتوث، و بز بافومت . هرسه در حال نشان دادن علامت بافومت)

مقدمه بسیار مهم :

در سه قسمت گذشته(دوم . سوم)  از این مطلب به طور اتفاقی با مسائلی برخورد کردیم که به طور ۱۰۰% اتفاقی نماد ها و تفکرات صهیونیستی و فراماسونری را در قهوه تلخ نشان میداد . بسیار عجیب و جالب بود که بعد از انتشار قسمت دوم از این پایگاه چند روز بعد فیلمی از گروه قهوه تلخ بر روی اینترنت قرار گرفت که دقیقا عکس فرض اتفاقی ما را نشان میداد . 

فیلمی که معروف شد به بمب خنده یا هدیه کریسمس حدود یک هفته بعد از انتشار قسمت دوم از مجموعه مطالب قهوه تلخ و فراماسونری بر روی اینترنت قرار گرفت . با این که سران قهوه تلخ مدعی بودند این فیلم از آرشیو آنان به سرقت رفته و از جانب افرادی ناشناس (!) بر روی اینترنت قرار گرفته اما چرا دقیقا چند روز بعد از انتشار قسمت دوم قهوه تلخ و فراماسونری؟

احتمالا آنان اتفاقی این فیلم را بروی روز مبادا ساخته بودند چرا که هنگامی که این فیلم منتشر شد ایمیل های بسیاری همراه با فحاشی به دست ما رسید که مضمون آن ها این بود که اگر این ها فراماسون اند (که البته ما هیچ وقت نگفته ایم ماسون اند ) چنین فیلمی علیه آن ها نمی ساختند .

بله سران قهوه تلخ بسیار باهوش اند چقدر واقعا جالب است که بعد از انتشار اتفاقی این فیلم تقریبا فشار ها از روی آنان برداشته میشود و دوباره با همان وضعیت سابق به کار خود ادامه میدهند. ما هم نمیخواهیم فشاری بی جهت بر کسی باشد ولی چه کنیم ما هر چه میخواهیم چشم پوشی کنیم؛ تصاویر و مفاهیم در آن نمیگذارد. ظاهرا به قول برخی از همنوعان توهم توطئه داریم . ای کاش ما هم مانند آنان توهم بیخیالی داشتیم و حقیقت را نمیدیدیم . و در کوخ خود با تصور کاخ زندگی میکردیم .

اما قسمت چهارم، باز هم تاکید می کنیم، این مطلب تنها بر پایه شواهد و تحلیل های ماست، مجبور نیستید آن را قبول کنید این مطلب قصد توهین یا اتهام به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی را ندارد . چه کنیم که به قول برخی هم نوعان توهم ما را رها نمیسازد این از عجایب آخرالزمان است که معنی واژه ها تغییر میکند . پس توهم را در این عبارت حقیقت قلمداد کنید ما باز هم مانند گذشته هر چه سعی کردیم دیگر درباره قهوه تلخ مطلب ننویسیم؛ فشار دوستان و ادامه سریال مانع از آن شد. و دوستان محقق اصرار زیادی داشتند که این مجموعه مطالب را ادامه دهیم .

بعد از جمع آوری برخی شواهد ( منظور مدارک اتفاقی است ) در حدود چند ماه این مطلب را منتشر میکنیم .

در قسمت های قبلی فرض اتفاقی بودن چند مورد را اشاره کردیم :

۱ – بلوتوث نقش شیطان (منجی در تفکر مدرن و فراماسونری) را بازی میکند ( چهار شیطان موعود تفکر مدرن، دمون، سیطن، لوسیفر و دویل است)

۲- مستشارالملک نقش یک فراماسون را بازی میکند که در پی به قدرت رساندن بلوتوث است همان که قرار است ایران را نجات دهد و آن ماسون کسی نیست جز محمد علی فروغی. که آنان تشابه چهره ی بسیاری نیز دارند و البته لپ تاپ مستشارالملک نیز نماد پیش بینی های اجنه برای یک ماسون ۳۳ درجه است که آنان برای پیش بینی آینده از علم اجنه استفاده میکنند.

۳- نشان دادن معماری ماسونی در دقایل ۱۳ و ۱۱ و ۳۳ امری کاملا اتفاقی است که بار ها شاهد این اتفاق یک در میلیارد بودیم .

 

۴- آشپر دربار، ظاهرا نقش یک یهودی مارانوس را (یهودی که دین خود را مخفی میکند تا به اهدافش برسد ) یا کابالیست را بازی میکند و همسر او نیز مانند اجنه ها قدرت یش بینی و دیدن حوادث در حال رخداد در دیگر مکان ها را دارد. همچنین این دو کاراکتر با شخصیت های استر و مردخای که دو یهودی نفوذی در دربار هستند نیز تقریبا صدق میکند . و نکته دیگر این که کاراکتر آشپز دربار تنها کسی از درباریان است که شاه را به نام کوچک خود در هنگام حضور او صدا میزند که باز در این نشان نماد نفوذی بودن آن ها دیده میشود که البته این نشان آخر خیلی مد نظر نیست.

۵- دربار حاکم بر تهران قدیم، نقش دولت ایران کنونی را ایفا میکنند. خب این مهم نیست به هر حال شاید فردی بخواهد دولت را نقد کند اما مهم اینجاست که بلوتوث قرار است در آینده به واسطه ماسون اعظم (مستشارالملک) آن حکومت را نابود و حکومت مد نظرشان را برجامعه حاکم کنند که همان حکومت شیطانی است .

و اما اتفاقات قسمت چهارم مطلب . خیلی از دوستان ما تاکید داشتند که تنها به نماد شناسی و نماد های درون سریال توجه نشود بلکه اساس این تفکر و سیر کلی آن یا به تعبیری نقد استراتژیک آن، مد نظر قرار بگیرد. که در این قسمت ما هم نماد شناسی را به شکل کلی بررسی و هم نقدی که همکاران برای ما فرستاده اند را منتشر میکنم:

تیتراژ سریال. یک کد اتفاقی بسیار جالب در تیتراژ سریال وجود دارد . در تیتراژ آغازین قهوه تلخ تنها کسی که به دوربین نگاه نمیکند کاراکتر بلوتوث است که وی در حال نگاه کردن به جایی دیگر است . این حرکت یعنی نگاه مخفی به شیطان . که مصداق بارز آن تابلوی مونا لیزا (Mona Lisa) است. که با لبخندی در حال نگاه کردن به سمت چپ است . نکته بسیار جالب و اتفاقی این دو طرز ایستادن این دو است که با ذره ای قیاس، نوع  ژست یکسان این دو مشخص میشود

در یکی از قسمت های مجموعه پنجم تصویر به روی علامت بافومت که ریشه ی چند هزار ساله کابالیستی دارد کشیده میشود. این نماد یکی از خدایان این تفکر است که فراماسونری هم آن را استفاده میکند.

 

 

این عکس قرار بود در قسمت سوم منتشر بشود که به برخی دلایل آن را منتشر نکردیم . در قسمت های آغازین این سریال در یک سکانس که یکی از کاراکتر ها مشغول باز کردن کیسه محافظت کننده الماس کوه نور است در این هنگام کاراکتر دیگر این داستان وارد صحنه میشود. در این قسمت هنگامی که فرد مذکور درحال باز کردن کیسه است؛ نور خیره کننده ای از الماس منتشر میشود و دقیقا در همین هنگام کاراکتر نازخاتون که لباسی قرمز بر تن کرده وارد داستان میشود. اما این ما را یاد کدام ماجرا می اندازد؟ نور یا نوردهنده یکی از شیاطین موعود یا خدایان تفکر غرب است . لوسیفر (نور دهنده ) برای فریب انسان زن قرمز پوشی را می فرستند که انسان (مرد و زن) به واسطه ی آن زن قرمز پوش یا زنان قرمز پوش امروز در حال فریب خوردن و باور تفکرات ضد انسانی و شیطانی غرب است .

زن قرمز پوش یا “Lady in Red” ابزار دست شیطان در جهان امروز هست البته نه فقط زنان قرمز پوش بلکه زن در تفکر غرب ابزار به حساب می آید و نماد زن قرمز پوش نماد این تفکر است . البته خود رنگ قرمز چون محرک های ذهن را بیشتر از دیگر رنگ ها جذب می کند، برای این نماد استفاده شد .

و در سریال قهوه تلخ هم دقیقا همین نماد به صورت اتفاقی دیده میشود که زنی قرمز پوش حداقل دو کاراکتر دیگر این سریال را با آمدنش درگیر خود میکند.

در قسمت ۵۲ از دقیقه ۱۳ تا حدود ۱۶ دست کاراکتر بلوتوث بار ها و بار ها به شکل نماد بافومت بالا می رود . این درحالی است که دست دیگر کاراکتر ها به شکل عادی بالا میرود. نماد بافوموت یک نماد با ریشه چند هزار ساله است که در تفکر باستان در بابل یا مصر به عنوان یکی از نماد های شیطان پرستیده می شده است . این نماد در حالی به شکل اتفاقی بار ها نشان داده میشود که در قسمت های قبلی از کارکتر بلوتوث ما نماد های ماسون ۳۳ درجه، و توصیفات شیطان را دیده ایم، بازهم اتفاقی!

در همان قسمت ۵۲ کارکتر داموس الملک در دقیقه ۲۱ و ۴۸ ثانیه، جمله ای را میگوید که اولا اتفاقی است و در ثانی خیلی جالب و تامل برانگیز است . به مکالمات توجه کنید :

مستشارالملک: برمیگردیم سر بحث اصلی خودمون، این جا ما در واقع جمع شدیم و فلسفه …یعنی ما میخوایم این جا یک تصمیم گیری هایی بکنیم که حقوق رعیت رو بهش بدیم .

داموس الملک : احسنت، احسنت. آفرین آفرین. به جان مادرم رعایت حقوق از همه چیز مهم تر است .

 

(موهای داموس که به شکل یهودی ها ترسیم شده)

اما چرا عبارت “به جان مادرم ” مهم است؟ اولا باید به خود کارکتر ” نوستر آقاخان داموس الملک” توجه کنیم . وی در سریال کیست و چه نقشی دارد .اولا چه قدر اتفاقی نامش به “مایکل دی نوسترا داموس” شباهت دارد .نوسترا داموس کیست ؟ بر اساس آنچه که در برخی کتب هست؛ وی بعد از مشکلاتی که به علت مرگ خانواده اش پیش آمد راه جادوگری یا به تعبیر دیگر جن و جن پرستی را پیش گرفت و کتاب شعری نوشت که در آن به قول خودش برخی اتفاقات را درج کرده بود . اما بعد ها یعنی اخیرا کتاب دیگری را از او پیدا کردند که بعد از بررسی های دقیق مشخص شد که روز پایان دنیا در آن درج شده (!).

عجب! بعد از اندی سال در کتابخانه رم کتابی به شکل اتفاقی آن هم زمانی که جهان غرب نیاز دارد به این که پروژه  خود را جلو ببرند از وی پیدا میکنند.واقعا اتفاقات جالب در کل دنیا تمامی ندارد. اما خود نوسترا داموس همان طور که گفته شد یک یهودی کابالیست (فردی که تحت تفکر شیطانی قرار دارد ) است . حال نگاه کنید که این دو از نظر نوع لباس چقدر اتفاقی شبیه هم اند.

و دقیقا شخصیت داموس الملک در حال بازی کردن نقش نوسترا داموس است . فردی که پایان دنیا را پیش بینی کرد. ببینید لازم نیست که کاراکتر مذکور در فیلم دقیقا پایان دنیا را پیش بینی کند بلکه خود لفظ ”  نوستر آقاخان داموس الملک” شما را به یاد پیش بینی های مایکل دی نوسترا داموس می اندازد.

و اما ماجرای “به جان مادرم ” . همان طور که گفته شد این کاراکتر در سریال دقیقا نقش آن شیطان پرست کابالیست را بازی میکند . بنابراین تمام خصویات وی هم باید با او یکی باشد . کابالیست ها و افرادی که به تفکر غرب منحرف معتقد هستند این باور را دارند که از ازدواج بین “ایسیس ” و “اسیریس” که خواهر برادر اند و جز خدایان مصری به شمار میایند؛ از ازدواج این دو “هروس” (خدای خدایان) به دنیا می آید. اما اسیریس که مذکر است؛ عوامل بارداری ایسیس را به خاطر توطئه برادرش “ست” نداشت، و به همین دلیل عملا نمیتوانست عامل بارداری ایسیس شود. به همین جهت کابالیست های شیطان پرست معتقد اند که شیطان در نطفه هروس شریک شده و عملا ایسیس بیو  یا بدون شوهر توانسته هروس را به دنیا بیاورد ( که بعد ها خداوند متعال برای این که ضربه سنگینی به آنان بزند مسیح (ع) را واقعا بدون پدر از جانب حضرت مریم (ع) به دنیا میآورد) .

و حال همان طور که در گفت و گوی بین اعضای شورا گفته شد؛ داموس الملک بی هیچ دلیل و ضرورتی از عبارت “به جان مادرم ” استفاده میکند . چرا که این تفکر هیچ پدری ندارد. و دقیقا وقتی از موسس برج آزادی در آمریکا سوال کردند که این چهره ی چه کسی است که طراحی کردید گفت این چهره مادر بیو من است بعدا متوجه شدند که مادر او اصلا بیو نیست و او هم منظورش ایسیس خدای شیطانی تفکر باستان است . اما اگر درک این مطلب سخت است باز جمله داموس را مرور کنید چه دلیلی دارد که داموس در آن زمان چنین سخنی را بگوید (کم کم لایه های اتفاقی و پنهان این سریال در حال ظاهر شدن است ) .

در قسمت ۵۳ از دقیقه ۵ تا ۷ کاراکتر بلوتوث ۳ بار به مستشار میگوید “سیب بزن” چرا اینقدر تاکید دارد که مستشار سیب بزند ؟ و چرا در کنار وی تنها میوه سیب دیده میشود؟ باید تقدس سیب را از دید تفکر کابالیست ها و فراماسون ها بررسی کنیم .

سیب از قول کتب مقدس یهود میوه ای بود که به واسطه خوردن آن، انسان از بهشت به زمین فرستاده شد . بنابراین سیب برای خود شیطان از دید این تفکر یک میوه مقدس است چرا که عامل و وسیله افول انسان از بهست به زمین شد. و دقیقا همین نماد را در دفتر باراک اوباما که خود او نیز یک فراماسون است دیده میشود. برخی در بعضی از سایت ها میگفتند که ” عجب این غربی ها صرفه جو هستند که فقط سیب برای مصرف استفاده میکنند” بله این ها خبر ندارند که سیب چه تقدسی برایشان دارد که این گونه و به این شکل نماد گرایی میکنند.

در قسمت ۵۴ مستشارالملک علنا از بلوتوث به عنوان شیطان یاد میکند به این ترتیب که در این قسمت در دقیقه ۳۳ (جایگاه ماسون اعظم در لژ فراماسونری رتبه ۳۳ است ) مستشارالملک به بلوتوث میگوید :

” ببینید شما به عنوان راس هرم اگر داراییتون رو اعلام بکنید  ”  راس هرم جایگاه شیطان در هرم فراماسونری است . که در نماد هرم و چشم آن چشم نماد لوسیفر یا نور دهنده است که همان طور که گفته شد جایگاه شیطان است .

در قسمت ۷۴ در دقیقه ۲۶ و ۴۰ ثانیه اتفاق جالبی می افتد، قبل از آن کاراکتر ” فخرالتاج ” در حال تعریف از خود است بعد از آن مستشارالملک به نازخاتون که در کنارش است میگوید که :

” میگم که شما دست گل خاله جان را بفشارید . ”

در این هنگام ( ۲۶ و ۴۰ ثانیه ) این دو به شکل فراماسون ها دست میدهند و دوربین در این لحظه به نمای عقب تر منتقل میشود. جدی چه دلیلی داشت اصلا این دو دست بدهند و چرا در هنگام دست دادن از نما باز تر که دست این دو مشخص است منتقل میشود ؟  پاسخ به این سوال مشخص است این هم اتفاقی بوده .

در قست ۴۹ در دقیقه ۱۹ و ۴۹ ثانیه کاراکتر قرقی دستان خود را به شکل علامت کرناتو (شاخ شیطان) باز میکند. هرچند که نشان دادن این علامت با دو دست نشان فراماسونری نیست اما به هر شکل قابل توجه است .

درباره تاریخ نوسی در قهوه تلخ : یکی از بازدیدکنندگان مطلب جالبی را طی یک ایمیل فرمود که اتفاقا چند نفر دیگر هم به آن اشاره کرده بودند . اگر توجه کرده باشید در سریال قهوه تلخ فردی به نام “گنجشک” مسئول نوشتن تاریخ است اما به چه شکلی؟ وی هرچه را که دیگران توصیه کنند مینویسد و یا حذف میکند و تقریبا میتوان گفت تاریخ ثبت شده در این سریال تقریبا دروغ و پر از تحریف های متعدد است . اما نکته اینجاست که افراد پژوهش گری که این مطلب را به ما گوشزد کردند تاکید کردند که در زمان بحث با برخی از افراد درباره مسائل تاریخی طرف مقابل آنان بار ها به ماجرای قهوه تلخ اشاره کرده بودند و گفته بودند که از کجا معلوم که تاریخ اسلام همه اش مانند قهوه تلخ دستکاری و تحریف نشده باشد و تاریخ نویسان دستی در حقایق اصلی نداشته باشند؟ این اتفاق همان طور که گفته شد برای چند نفر افتاده بود. عجیب است که این سریال چه تاثیری در باور آنان نسبت به تاریخ گذاشته است . آن جا که ما میگوییم ضمیر ناخود آگاه همین است همان جایی که فرد باوری از وی به دلیل انگاره های نادرست مثلا در این سریال از بین می رود.

 

روند ابتذال در سریال. این روند تا حدی زیاد است که تقریا در هر مجموعه بار ها و بار ها در متن سریال دیده میشود. مثلا فرض کردن مستشار به عنوان زن و نسبت دادن ویژگی های زنانه به وی . همجنس گرایی در کراکتر های دیگر که معمولا در کاراکتر های “بابااتی” و “باباشاه” بسیار دیده میشود. گیر کردن دست این افراد در لوله تفگ و امثال هم . این نشان ها کم کم ذهن افراد را به سوی همجنس گرایی سوق میدهد مثلا همین القا در سریال “ساختمان پزشکان” که تقریبا از همفکران همین گروه است دیده میشود . که بارها و بارها کاراکتر “فرید ” و بیمار دکتر افشار به وی ابزاز عشق میکنند و وی را یک جنس مونث خطاب میکنند.

این عکس هم فقط جالب است. البته در اتفاقی بودن این تصویر شکی نداریم ولی آنچه که جالب است این است که این حرکت چند ثانیه تداوم دارد و در یک لحظه به وجود نمیآید (قسمت ۴۲ دقیقه ۲۸ و ۴۰ ثانیه)

تحلیل های کاربرانی که با ما ارتباط داشتند :

 

خانم مریم عظیمی : 

” با سلام

می خواستم  یک نظر شخصی رو درباره ی مجموعه قهوه تلخ مطرح کنم و آن هم اینست:

تقریبا از مجموعه دوم به بعد این سریال دیدیم که نیما زند کریمی از زمانی که متوجه شد در تاریخ به عقب برگشته تصمیم گرفت تا روند تاریخ را دست خوش تغییر دهد و جامعه را از هر نوع خطری به دور سازد و در این مسیر به کار های گوناگونی دست زد.

حالا بیاییم از منظری دیگر به بررسی بپردازیم. بدین معنا که فرض کنیم ما از علائم و نمادهای فراماسونی آگاه نداریم و یک مسلمان با حداقل معلومات در رابطه با وعده های قران کریم و احادیث هستیم. حالا چه می بینیم؟ مردی از آینده با آگاهی نسبتا بالایی از گذشته ناگهان از تونل زمان سر بر می دارد تا به بشریت و انسان ها کمک کند.

اکنون این سوال مطرح می شود که این فرد در دین ما کیست؟ بله، او مهدی صاحب الزمان(عج) است. پس تا اینجا مستشار به عنوان منجی تاریخ در فیلم حضور دارد. اما نکته ی جالب توجه آنست که همانطور که خود در تحلیل کارکتر بلوتوث اشاره کردید او خود با نشانه اعمالی شیطانی و همچنین نشانی که او را از سایرین جدا می کند (هلال ماه پشت گردن ) در فیلم ظاهر می شود. آنچه من برداشت کردم دو مطلب بود :

اول آنکه یک نفر نمی توانسته تمامی نشانه های منجی را داشته باشد زیرا که تفکر اصلاح برای مستشار است و نشانه های ظاهری برای بلوتوث و این امر خود زمینه ساز آنست که تصور کنیم منجی به طور خاص یک نفر نیست بلکه می تواند چندین نفر باشد و این یعنی انتظار ما برای ظهور یک فرد مشخص با تمام ویژگی های وعده داده شده عملا بی فایده است و مطلب دوم انکه همانطور که در نقدهای پیشین اشاره شد، کاراکتر بلوتوث اعمالی را انجام می دهد و دم از آن می زند، که عملا از شیطان سر می زند و این همکاری های شایان توجه بلوتوث و مستشار ما را اینگونه رهنمون می شود که آیا منجی موعود نیز تا این حد همکاری با شیطان دارد؟ آیا پشت پرده حکومت شیطان بر جهان دست های منجی در حرکت است؟ یا منجی با بر روی کار آمدن همه ی تلاشش را برای حاکم شدن شیطان می کند و خود عقب می نشیند؟ با این وجود، حکومت یک انسان عادی بر ما، بهتر از آن نیست که بعد از این همه جنجال معلوم شود دست منجی و شیطان هر دو در یک کاسه بوده ما بی خبر بوده ایم؟ یا دیگر چه فرقی می کند که چه کسی حکومت را به دست گیرد؟ شیطان یا منجی ؟”

 

نوسنده مطلب: بله همان طور که گفته شد مستشار به عنوان یک فراماسون اعظم درحال به حکومت رساندن شیطان است یعنی کاراکتر بلوتوث همان عملی که فراماسون ها در پی تحقق آن اند. (جمله ای که خواندید تنها بر پایه اتفاقات و توهمات درج کردید !!!  [قلم خطالب به نوسنده مطلب : چرا دروغ میگی کجاش توهمه ؟! . نوسنده : شما این چیزا رو درک نمیکنی اینا همش توهم ماست ] )

 

کاربر دوم (گوشه ای از تحلیل ایشان)

” نکته بسیار جالب این که مستشار الملک شبی به شاه می گوید که می خواهد برای او داستانی تعریف کند و در این باره شهرزاد قصه گو را مثال می زند ، که برای شاه قصه می گفته و اتفاقا داستان” بزبز قندی” را مثال می زند و سپس شاه می گوید که بز دوست ندارد و از او می خواهد در مورد گوسفند داستان بگوید. اما اگر شما با پروتکل های صهیونیسم آشنا باشید ، می دانید که صهیونیست ها تمام انسان ها به جز خودشان را گوسفند هایی می دانند که روی دو پا راه می روند و از این جهت گوسفند برای آنها معنای خاصی دارد(پروتکل ۱۱)، از طرف دیگر بز هم از مقدس ترین حیوانات در فراماسونری است و البته در الهه ها و بت های مصری هم به وفور موجود است. و از این جهت به نظر می رسد مستشار به عنوان نماد خوبی ها و نماد علنی فراماسونری بز را پیشنهاد می کند و شاه به عنوان نماد عیاشی پول پرستی بیسوادی و ظلم به رعیت گوسفند را پیشنهاد می نکند”

 

کاربر و همکار سوم : 

“نکته ی حایز اهمیت در سریال اینه که مردی که نماد تفکر پاگانیستی یونانه بر زن مسلمان چیره میشه و این یعنی اندیشه الحاد یونان اندیشه اسلامی رو تصرف میکنه !!! بعد تنها شخصی که از این تفکر حمایت میکنه شخصی کت و شلواری به اسم مستشاره ! جالبه که بدونید حتی اگه از اون نماد فراماسونری بگذریم نمیتونیم از این قضیه بگذریم که ریشه تفکر غرب امروز یعنی امریکا در یونان بوده ! در واقع مستشار داره از تفکرخودش حمایت میکنه … و  وقتی میگه میخوام با بلوتوث اوضاع رو سرو سامان بدم یعنی اینکه تفکر اسلامی نمتونه کشور رو سامان بده و باید تفکر غرب اون رو هدایت کنه درست عین پیغامی که توی فیلم های هالیوودی میدن که جهان سومی ها نمیتونند خودشون رو نجات بدن و باید یه امریکایی اونا رو نجات بده …فرقش اینه که اینجا به جای فرد امریکایی ما شخصی به اسم بلوتوث و مغز متفکری به اسم مستشار داریم . اگر بخوام توی یک جمله خلاصه کنم همه ی حرفامو راجع به قهوه ی تلخ میگم : اندیشه اسلامی پوسیده و باید جای خود را به تفکرات مدرن بدهد”

 

کاربر چهارم : 

 

“سلام

یه درخواستی داشتم این  که یه کمی در مورد مفاهیم القایی در فیلم ها (جدای از نشانه ها که به وفور وجود دارند) صحبت کنید. مثلا در فیلم قهوه تلخ به روشنی از مطالبی سخن گفته می شود که اصلا به فیلم مربوط نیستند و یا به صورت زیرکانه ای جهت القای اهداف پلید فراماسونری تهیه شده اند.به نظرم این جور دیالوگ ها خطر ناک تر از تصاویر هستند چون برای همیشه در ذهن فرد ثبت می شوند

برای مثال در قسمت پانزدهم -اگه اشتباه نکنم- مستشار الملک جا کلیدی منزل پدری اش را از جیب کت در می آورد و در حالی که بسیار سعی می کند جا کلیدی ستاره ای ۶ پر آن مشخص باشد می گوید: این کلید منزل پدری من در ۲۰۰ سال آینده است. در حالی که هیچ کس در صحنه منظور او را از ۲۰۰ سال آینده متوجه نمی شود اما با توجه به نقش واضح نیما زند کریمی به عنوان یک فراماسون در فیلم که خود را گرداننده تاریخ می داند می توان این طور برداشت کرد که منظور او این بوده که اسراییل بالاخره در ۲۰۰ سال آینده ایران و باالاخص فارس و داراب که جزیی از طرح نیل تا فرات محسوب می شود را به عنوان سرزمین پدری صهیونیست ها تصاحب می کند.

با تشکر

همکار پنجم که این مطلب را از پایگاه ایشان در وب آنتی ماسون برداشتیم : 

همانطور که گفتم محمد علی فروغی پادشاهان رو انتخاب و عزل و نصب میکرد. در قسمت ۳۱ جناب مستشار متوجه غده ای در بدن جهانگیر شاه میشود. در قسمت ۳۲ سعی میکند تا همه را راضی کند که پادشاه برکنار شود و زمام امور را به دست بلوتوث بدهد. و بلاخره در قسمت ۳۳ موفق میشود با تلاش زیاد و با بهانه ی مریضی جهانگیر شاه وی را از سلطنت بر کنار و بلوتوث را پادشاه نماید. نکته ی بسیار جالب این است که تمام مقامات و وزرای دربار سعی کردند تا کاترین و پسر در راهش شاه و مادر شاه شوند ولی مستشار الملک به تنهایی توانست بلوتوث را شاه نماید. و البته خودش وزیر وی شد و دستورات را به بلوتوث میداد و بلوتوث هم اجرا مینمود. و خود مستشارالملک در کتاب خاطراتش نوشت: من توانستم با سعی فراوان جهانگیر شاه را برکنار و بلوتوث را جانشین کنم حالا خودم میتوانم کارها را به بلوتوث بگویم و او اجرا کند.

شاید بگویید که آقای مهران مدیری میخواسته شخصیت محمد علی فروغی را به طور غیر مستقیم نشان دهد و لی نکته اینجاست اگز این گونه باشد در این نقش مستشار به صورت یک منجی که میخواهد همه چیز را مرتب و منظم کند و به صورت نقش مثبت فیلم نشان داده شده است! این در لفافه به این معناست که فقط اندیشه ی فراماسونری میتواند وضعیت جهان را منظم و مرتب نماید!”

همان طور که ملاحظه کردید همکاران ما هم دقیقا اتفاقی به این نتیجه رسیدند که کاراکتر های بلوتوث و مستشارالملک به ترتیب نقش منجی و زمینه ساز منجی غربی را بازی میکنند. این نکته را در نظر داشته باشید که نظام فراماسونری در چند صد سال کذشته که آغاز حیات کرد؛ برای بقای خود نیاز به افرادی داشت تا به واسطه ی آنان قدرت را در کل جهان در دست بگیرد. و  آن موقع شروع به جذب نخبگان و نابغه ها در عرصه صنعت کرد . امروز کنترل جهان دیگر به واسطه صنعت نیست بلکه کنترل جهان به واسطه ی آرتیست استراتژی یا استراتژی هنر است . امروز هنرمندان جذب فراماسونری میشوند . چرا که به واسطه ی آنان است که جهان سلطه غربی میتواند بر دنیا حکومت کند.

درباره مطلب و تاثیر آن 
جدا چرا به یکباره تمامی برنامه های سریال به هم خورد و قرار شد ادامه سریال از این به بعد در تهران امروز فیلم برداری شود؟ چرا بعد از انتشار این مطالب روند عادی پخش سریال به هم خورد و سریال با یک روند نا منظم روبه رو شد ؟ شاید جالب باشد که بدانید این مجموعه مطلب یا وعبارت “قهوه تلخ و فراماسوری” تا الان در موتور جست و جوی گوگل حدود چند هزار بار تکرار شده .
آیا میتوان با این بازتاب زیاد علت تداخل در نظم سریال و تدوین های عجولانه را این مطلب دانست ؟ و این که آیا واقعا کلیپ “بمب خنده ” یا هدیه کریسمس” به خاطر انتشار این مطلب است اگر پاسخ منفی است چرا این کلیپ منتشر شد ؟ کسی که میداند بی گناه است دیگر نیازی به اثبات  آن ندارد.
در ضمن نتکه جالب و اتفاقی دیگری گفته شود . متن خبر :
مهران مدیری از دانشگاه آمریکایی دکترای افتخاری گرفت
به گزارش روابط عمومی سریال «قهوه تلخ»، مراسم اهدای مدرک دکترا به مهران مدیری ۱۲ ژوئیه (۲۱ تیرماه) در لس آنجلس برگزار شد، اما مدیری به دلیل ضبط ادامه مجموعه «قهوه تلخ» نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند. در این مراسم رونالد برینر به نمایندگی از مدیری این مدرک را دریافت کرد و حمید سلطانی آن را در ایران به او رساند. این مدرک به پاس مجموعه فعالیت‌های هنری و انسانی مهران مدیری به او اهدا شده است.
فعالیت انسانی ؟ چرا دشمنان ما باید اتفاقی به ایشان مدرک دکترا بدهند ؟ تایید دشمن برای چیست ؟
به هر تقدیر این نکته را هم باید یاد آور شویم که هر عاملی که بخواهد علیه مردم و نظام یک عامل مداخله گر باشد توسط همکاران ما شناسایی و نقد خواهد شد . به لطف خدا نقد های ما هم تاثیر خود را در جامعه گذاشته است . به زودی توسط گروه های تحت الحمایه ما فتح بزرگی در عرصه جنگ نرم در فضای سایبرنتیک پیاده خواهد شد تا دیگر کسی جرات قرار دادن چنین مفاهیم منحرف و اتفاقی غربی را به خود ندهد.

نویسنده : محسن کشاورز

منبع : ضد ماسون

۱۸۳ نظر

 1. صبا گفت:

  مرده شور هر چی فراماسونریه

 2. شهرزاد گفت:

  من هم با این حرفها نمیتونم مهران مدیری رو محکوم کنم. چرا که وقتی این مطالب رو ربط میدم به موضوع فیلم به این نکته پی میبرم که مدیری میخواسته شیطان بودن غرب رو نشون بده و الا چه لزومی به نشان دادن این همه نماد داره؟ خب این نمادها باید یه هدفی داشته باشن یا نه؟ وقتی فیلم نشون میده که بلوتوث آدم بدجنسیه که خودشو خوب جا میزنه و اومده که سرمایه های ایران رو بدزده ، چیو نشون میده؟ نشون میده که میخواد شما رو به این حقیقت آگاه کنه که امریکا و کلا امپراتوری غرب خود خود شیطانه. و البته اینم بگم که در رابطه با مستشار، چیزی جز عجز و بیچارگی نشون نداده. مستشار یا به قول شما "شیطان" فکر میکنه میتونه تاریخو به نفع خودش عوض کنه. ولی در آخر و در خلال فیلم میبینید که نمیتونه جلوی روند طبیعی تاریخ رو بگیره.
  به نظر من مدیری روشنگری بزرگی کرده و جایزه اش توسط دانشگاه امریکایی میتونه ترفندی از طرف امریکا باشه تا ما متوجه افشاگری و استهزا گرفتن فراماسون ها توسط اون نشیم و فکر کنیم که مدیری آدم خود فراماسونهاست.
  این نظر منه خواهشا نظرتونو راجع به حرفم بگید

 3. منتظر ظهور گفت:

  سلام واقعا جای تاسف داره ازتون ممنونم بخاطر این همه اطلاعات
  خسته نباشی
  راستی خب چرا اینارو باهاشون برخورد جدی نمیکنن؟

 4. میس میس گفت:

  ببینید واقع بین باشیم ومنطقی و دور از تعصب بیجا
  چند نفر ازون آدمایی که کامنت گذاشتن رفتن آمریکا رو از نزدیک دیدن؟ چند نفر تو ایران بودن دائمن؟
  خب من براتون مقایسه میکنم! باورش به انتخاب شما
  مردمشون ساده اند و با این که میگن ما به هیچ دینی اعتقاد نداریم ولی معنویت رو الویت اول خودشون قرار میدن
  مردم ما هزارچهره و با این که میگن ما مسلمونیم و شرف داریم و ناموسمون مهمه ولی همه جور خلافی رو میکنن
  ببینید گیرم یه بابایی هس به نام دجال،گیرم آمریکا اسرائیل دارن دنیا رو داغان میکنن با این نمادگرایی؛
  چرا آدمای اونجا واقعن درون و بیرونشون یکیه و ما درون ِ هیچکس ُ حتا نمیتونیم حدس بزنیم
  خب شما یه پژوهشی کردین دستتون درد نکنه
  ولی انصاف کنیم درد ما همین اومدن ِ دجال ُ نماد گرایی فلان کشوره؟
  خب اگه ادما رو خراب میکنه این نماد گرایی اگه به شیطان سوق میده ادما رو، پس آمریکاییا که نزدیکترین رابطه رو با همون سران ِ به اصطلاح ماسون دارن خراب و بد داغان نیستن؟ و مای دیندار هستیم؟
  به خدا قسمت میدم برو فقط سوره ی ماعون رو بخون! فقط همین یه سوره رو!
  بشین فکر کن! ما رو بازی دادن؛کثیف تر از بازیای شیطانی که شما داری دربارش پژوهش میکنین
  اونا مثل بچه آدم گفتن ما شیطانیم ُ به جهنم میبریمتون! اینا به ما بهشت فروشی کردن
  همکلاسی ِ خود من  خیلی آشکار همجنس بازی میکنه و همه باش راحت رفت و آمد میکنن
  تو همون مرکز فساد آمریکا انقدر این همجنس بازا از طرف مردم به انزوا کشیده میشن که به شکر خوردن میفتن
  مجبورم خیلی سربسته حرف بزنم متاسفم
  این جا فیلم ِ هری پاتر نیس تقابل یه دنیای شیطانی با تعداد آدمای خیلی کم ِ خوب که آخر فیلم آدمای خوب ببره
  همون آدمایی که تو سوره ماعون لعن ُ نفرین شدن! الان همونا دارن بازیت میدن به نام ِ دین
  سرباز عزیز امیدوارم راهتو پیدا کنی و با دید بازتر به مسئله نگاه کنی
  خدا هم وجود داره

 5. سایه گفت:

  من فکر می کنم اگه به جای این که وقتتون رو بذارید بشینید نماد های شیطان پرستی رو در بیارید بیاید یه کاری کنید که تفکرات اسلام رو ترویج بده هم حال شیطانو گرفتید و خدا و پیامبر هم ازتون راضی اند و هم این که خودتون رو از یه گناه کبیره که تهمت زدن به همه ی عوامل این فیلمه نجات دادید! شما اینجا حتی کسانی رو که نقش پررنگی تو فیلم ندارن رو زیر سوال بردید! حتی من بیننده رو هم زیر سوال بردید!!! به هر حال خدا هدایتمون کنه! شیطان الآن داره پیش خودش می گه اینا رو نگا چه اونایی که علنا منو می پرستن چه اونایی که می گن نه ما خدا پرستیم مومنیم(!) همشون از دم منو می پرستن که!!! خیلی خرند! این یه مورد رو راستم می گه ها!

 6. سربازگمنام گفت:

  سلام آقای میس میس دربیشترکشورهای خارجی همجنس بازی طبیعی است بعداونایی که رفتن درخارج گول همین ظاهرشوخوردن و الان واقعاپشیمونن.توازکجامی دونی ظاهرو باطن یکه توبه هرلباسی توخیابون می پشن راه میرن  وهرکاری دلشان می خواهدمیکنن میگی یک رویی بله یک روییه ولی آدم های مسلمان هستند که به خاطرحجابشان محاکمه می شوند یاآنهاراتبعید میکنند،یامی کشندیا…دولت آنها فقط آدم های پابه میل خودش رانگه می داردوهمین آدم های ساکن ضددولت کنونی برخواسته اند درویی.قوم حضرت لوط همجنس بازبودندخداجوری اوناروبه زمین زدکه هیچ ازآنهاباقی نماندبعداونایی که باهم کلاسیت راه میرن حتما مثل خودشن. شمابایدازاین طرزتفکربیرون بیایید

  • mis mis گفت:

   آفرین به شما! اونجا همجنس بازی آزاده و نرماله. درسته، ولی هرکی ازین آزادی استفاده میکنه میره زیر سوال! با اینکه کسی از طرف دولت نمیاد محاکمه
   کنه و ازین چیزا! ولی مردم اطرافشون کلی ازشون فاصله میگیرن! حتا اگه بعدش پشیمونم بشه طول میکشه تا مردم دیدشون بش عوض شه؛
    
   منظور من از یک رنگیشون، نه لباسی که تنشون بود، نه آزادیشون برا انجام کارا
    رفتارشون! یه بچه ۴ ساله بود، یه یه هفته ای اینا تعطیل بودن و معلم مهدکودکشون سپرده بود هر شب ساعت ۷ یه صفحه از یه کتابی رو رنگ کنن
   این داش با بچه خاهر ِ من بازی میکرد، ساعت که هفت شد پاشد رفت، گفت که میاد! اومد ازش پرسیدم کجا بودیو اینا.گفت همچین که معلممون گفته
   بعد من بش گفتم ترجی نمیدی همه رو یه جا انجام بدی و بقیه شبا راحت باشی؟ گف نه! چون خانم معلممون میپرسه هرشب تکلیفتونو انجام دادین؟من با اینکه تکلبفم آمادس ولی بگم آره دروغ گفتم
   منظور من اینچیزاس از تک رنگی! نمیگم اونجاها بهشته، نه نیس آدم ِ بدم داره دیگه! ولی اکثریت رو در نظر میگیرم
    
   میگین آدمای باحجابُ اعدام میکنن،درسته؛ منم متاسفم که اینطوره؛ ولی این ربطی به آدماش نداره! کار دولتشه و چه بسا آدمایی هستن همونجا که با این کارای دولتشون مخالفن
    
   من نمیدونم بقیه آدمایی که با اون دونفر همکلاسیای من خوب برخورد میکنن مشکل اخلاقی دارن یا نه! من منظورم فقط مقایسه بود! که آدمای اینجا میپذیرند این فاجعه رو و اگر هم به این حساب باشه که بقیه هم مشکل اخلاقی دارند، پس در واقع گفتین که تعداد زیادی از آدمای اینجا این مشکل رو دارن؛ چون تقریبن همه ی اونایی که اون آدما رو میشتاسن و باشون سرُ کار دارن باشون خوب و نرمال رفتار میکنن
   خداجوری اوناروبه زمین زدکه هیچ ازآنهاباقی نماند:    با این حساب منتظر باشیم اینجا هم به عاقبت اون قوم دچار شه…
    شمابایدازاین طرزتفکربیرون بیایید:   طرز فکر من به من و به خدای من ربط داره سرباز عزیز. لطفن حدود خودتون رو رعایت کنین. ما اینجا تبادل نظر میکنیم نه اجبار همدیگه به پذیرفتن یا نپذیرفتن نظری
   در آخر آرزوی موفقیت برا شما دارم، توی پیدا کردن ِ راهتون

 7. نه بابا گفت:

  متاسفم براتون. اینا تصورات یه ذهن بیمار هست. ذهنی که هر ۶ گوشی رو و هر هرمی را و هر چشمی را و هر چیزی را نماد شیطان پرستی میداند. فقط به دنبال تطبیق اشکال هندسی با نماد های شیطان پرستی هست. در حالی که هیچ چیزی از هنر و هندسه منتظم و … نمی داند. هیچ

 8. ممول گفت:

  حال  که چی مثلا مردم دیگه نگا نمیکنن شاید از این راه میخوان مردمو اگاه کنن چرا یطرفه به قاضی میرید چرا زود مقلته به پا میکنید بسههههههههه

 9. محقق گفت:

  به نطر من نمی تونه خیلی دور از واقعیت باشه. چون فراماسونها همیشه می روند سراغ  نخبگان
  هر چند باز هم نمیشه قضاوت کرد
  پناه بر خدا از فتنه های آخرالزمان وشیاطین

 10. اسحاق گفت:

  عجب…به هر حال ادم شک میکنه.

 11. نظرک نظری گفت:

  بدنبود

 12. سهيل گفت:

  نکاتی که توی نظرات دوستان دیده شد قطعا از خود مطلب جالب تر بود.
  من مدتیه که این کلمه ی "جنگ سایبری" یا کلمات شبیه اون رو زیاد میبینم.   دوستان علاقه مند به جنگیدن از هر نوعش لطفا اگر میخواید وارد جنگی بشید  حتما یک سری سوالات رو از خودتون بپرسید که  اشتباهات تاریخی رو تکرار نکنید.
  مطمعنا" همه ی دوستان موافق و مخالف دوست دار این آب و خاک هستند. ولی اگر در این مملکت "فرهنگ سازی به شکل منفی صورت میگیره حداقل ما خو دمون میتونین از همدیگه یاد بگیریم و یاد بدیم.
  امروز اکثر دوستان که این مطلب رو میخونن توی جنگ (بعنوان جنگنده) حضور  نداشتن  ولی خاطرات و  داستانهای دوره ی جنگ رو زیاد شنیدند…
  من همیشه از بچگی وقتی راجع به شهیدا یا خونواده ی شهیدا و چشمای منتظر مادراشون میشنیدم ناخودآگاه به هر دو طرف فکر میکردم. یعنی هم ایرانی ها و هم عراقی ها…
  ببینید ما یه عالمه عملیات مختلف تو دوره ی جنگ داشتیم که هر کدومشون یه اسمی داشتن و یه هدفی .
   یعنی به لحاظ استراتیژیک هر عملیاتی با یه هدفی تعیین میشه. به عنوان مثال عملیات کربلای ۱٫۲٫۳…….۱۰۰۰۰۰ که تمومی نداشت هدفش فتح کربلا بود.
   اونوقت از بچگی تو دهن ما انداختند : دفاع مقدس….. جنگ تحمیلی….. حق علیه باطل….
  عزیزان اگر این ۸ سال حتی یک روزش هم به حمله گذشته باشه نباید اسمش رو دفاع بگذاریم… وقتی یه عالمه عملیات با هدف فتح شهر های عراق انجام دادیم
  وقتی ایرانی یا عراقی فرقی نمیکنه به حاک دیگری تجاوز میکنه متجاوز شمرده میشه.
  قصد هیچگونه اهانتی به مقام شهدا ندارم که واقعا خالصانه  و بی ادعا رفتند و خواستند از کشورشون دفاع کنند و موظف بودند که فرمان فرماندهان رو اطاعت کنند. ولی چیزی که جای سوال داره اینه که عده ای با فریب دیگران از جنگ و آب گل آلودش سوئ استفاده کردند…..
   
  این یک مثال کوچک از تمام اتفاقات ریز و درشتیه که دورو برمون میوفته…خواهشا راجع به هر هرفی و هر زنده باد و مرده بادی که میگید اول فکر کنید…
  یادمه یه دوستی ساعت ها برام از زندگی و امکانات عجیب و غریب یکی از دولت مردها صحبت کرد با عدد و رقمهای نجومی…
  که برای رسیدن بهش باید از ۲۰۰ تا بادیگارد و چندین دیوار امنیتی لیزری بگذری و خونش طوری طراحی شده که تو هیچکدوم از عکسهای هوایی دیده نمیشه  و… . . . . .تو جمعی که بودیم همه داشتیم عین گاو بهش نگاه میکردیم و شاخ در آورده بودیم و فحش میدادیم که فلان فلان شده با پول بیت الما چه کارا که نمیکنه. یهو یه بچه تو جمعمون پرسید حالا اگه انقدر غیر قابل دسترسه پس اینارو که گفتی تو خودت از کجا میدونی؟
  یارو که یه جئری تعریف کرده بود که انگار با سنگای  باغچه ی خونه ی یارو یه قل  دو قل بازی کرده بوده  یهو کم آورد…
  راست میگه دیگه… من احمق چرا نفهمیدم؟   اگه این اطلاعات انقدر سری و مهرمانه است  پس اون رفیق آسمون جل من از کجا میدونست؟؟؟؟؟
   
  اون دوستی که به جان آقای ایکس نفرین میبنده حداقل فکر کنه که عمل اون فرد اگر به سلیقه ی من نوعی خوش نیومد یا اطلاعاتی از کارش ندارم یا اینکه یک ساعت هم نگذشته از اینکه فلان مساله ی شامل موضوع رو شنیدم ( و الان هم قصد دارم بدو بدو زنگ بزنم به دوستام و جوری واسشون تعریف کنم و باد به قب قب بندازم که انگار خاصل سالها تحقیقات شخصیه خودم بوده) دلیل نمیشه که حتما بد باشه .
  داستان همین کانالای جدید ماهوارستا (البته ما که نداریم  (:      یارو تا دیروز ناری ناری گوش میکرده امروز میاد از فلان گروه موزیک زیرزمینی که همین دیروز تو کوک یا سکو باهاش آشنا شده دم میزنه جری که انگار سالها طرفدارشون بوده….
  پریروز دیدم مادرم داره واسه خالم از یه تحقیقات گسترده در فلان خراب شده حرف میزنه راجع به فلان و بهمان ….. که شب قبلش از بی بی سی پخش شده بود… جوری با تعصب راجع بهش (جزئ به جزئ ) حرف میزد که انگار یکی از بانیان این تحقیقات بوده…
  بعدشم با کلی افتخار نشسته بود و به دور دست خیره شده بود که یعنی بلهههههههه ! من یه چیزی  بیشتر از فلانی میدونم …   واین یه مشکل جدی همه ی ماست… عین این بحث های قهوه خونی ای میشینیم دور هم و حرفای درست یا غلط دیگران رو تکرار میکنیم و با شنیدن هر حرف که به گوشمون جدید باشه جو گیر میشیم و رنگ عوض میکنیم. 
  بابا از خودت چی داری؟      حرفای  یکی دیگرو تورو خدا انقدر جدی پخشش نکن     بدون فکر !
  تا دیروز تو خونمون نشسته بودیم  ساعت خوش و جنگ ۷۲ و ……برره و نقطه چین و … نگاه میکردیم وبا بابام داییم و مادر بزرگم به جان مهران مدیری دعا میکردیم که اگه نبود همین چند تا برنامه ی طنز هم نداشتیم ولی اون کسی که امروز این مطالب و ساده ترین نمادهای فاماسونری رو متوجه شده و همه جا دنبالش میگرده تا دیروز به مفاهیم نقطه چین و برره و تمام اتفاقات به قول خودتون کاملا" اتفاقی توش توجه کرده؟ آیا همین مهران مدیری که سالهاست داره طنز موقعیت  کار میکنه و پشت لودگی های ساده ی کارکترهای ساده لوح سایه ای پررنگ از اتفاقات روزمزه ی اجتماع رو نشون داده .. آیا دیده شده؟
  آیا انقدر که شخصیت بلوتوث و مستشار به چشمتون اومده شخصیت " حسام دوو برریه " هم به چشمتون اومد که ضاهر و نقش " عمو سام " رو داشت.
   حتما دوستان محقق که مشخص خیلی به مطالب نمادین علاقه نشون دادن و مطالعاتشون رو به رخ میکشن باید عمو سام رو حداقل بشناسند…
  احتیاجی به ساختن ده ها قسمت ار قهوه ی تلخ نبود… مهران مدیری قبلان هم سایه های موثر بر فرهنگ ما که اسم تهاجم فرهنگی رو روش گذاشتیم رو با کارکتر حسام دوو برریه به زیبایی نشون داده بود…. شخصی که از برریه (جایی که گرین کارت میخواد  و با چند تا جمله به آرمانشهر بقیه تبدیل میشه) میاد و طی چند روز با فتنه هاش و فریب هاش همه رو عاشق خودش میکنه و به جون هم میندازه… و فرهنگ های جدید یاد اعضای اون خونه میده که با اثالتشون فرق میکنه…..تقریبا همیشه در تک تک سریالها و حتی سکانسای مهران مدیری و البته نویسنده های قدرتمندش حرفهای بزرگی بوده که مخاطب عام فقط بهش میخنده  و اگر کمی چشمها رو باز نگاه داری میبینی که لحظه لحظه ی زندگی هر یک از ماست که از خودمون بهتر بهش نگاه کرده…
  شاید مدیری فقط میخواسته به مخاطب خواص ( که ماشالله دوستان همه تحصیل کرده و فهیم خواص هستند )بفهمونه که همچین چیزایی در دربار ایران تاثیر گذار بوده. واسه همین هم تعمدا" از نمادهای ماسونی استفاده کرده..
  همونطور که در اپیزود ورود بلوتوث  وسط حرفهاش یه جایی میگه که : پدرم تئو دور آنجلو پلوس . . . .  .
  حالا این آنجلو پلوس یه فیلمساز اخراجی از یونان که اکثر مردم اسمش رو هم نشنیدن .
  یه فیلمساز بسیار مطرح و قوی با آثار بزرگ که هیچ ربطی هم به فراماسونری نداره.. فقط و فقطو مهران مدیری خواسته اصطلاححات تخصصی اقشار مختلف جامعه رو بکار ببره که بگه شما ی نوعی هم مخاطب خاص من هستید…
   
   
  البته که با روی کار اومدن رسانه های تصویری در قرن بیستم فراماسونری ابزار بهتری برای تاثیر گذاشتن رو کل دنیا داشته و این بحث " ناخودآگاه جمعی " رو تخت تاثیر قرار داده  و بیسوادی و ساده اندیشی  عوام  بزرگترین امتیازیه که ازش سوئ استفاده میکنن.  
  لطفا اجازه ندیم که از نادانی ما سوئ استفاده بشه .
   ای کاش همه ی ما با چشم باز به همه ی مسایل دور و برمون نگاه کنیم و کنترل عقایدمون رو آگاهانه در دست بگیریم…

  • علی گفت:

   سلام سهیل
   در مورد جنگ ایران و عراق یه سوال دارم
   شما معتقدی که هر دو کشور متجاوز هستند؟
   !حالا می خوام فرض کنی، یکی بیاد خونتون دزدی
   شما دزد رو تا کجا دنبال می کنی؟
   !تا درب حیاط خانه خودتون 

 13. milad گفت:

  سلام
  ای آدم زرنگ…
  مدیری حیا کن برو اسلامو رها کن…
  آقا جان بیا که مدیری ها زیاد پررو شدن…
  اللهم عجل لولیک الفرج…

 14. تنفر از بی حیایی و سلحشور و جن نمکی گفت:

  کلی خندیدم خوشحالم که امثال شما همچین اندیشه ی پوکی دارید چون خیلی راحت می شه شکستتون داد الانم شکست خوردین داغید حالیتون نیس نشتون رو زمین مونده هر روز بوش بیشتر در میاد:) با سپاس

 15. mb گفت:

  متاسفانه خیلی بیشتر از اونی که فکر میکردم و یا نگران بودم این مسائل به ما و به زندگی فرهنگی و جامععه ما نزدیک شدند، پس چاره ای نیست جز انجام رسالتی که خداوند متعال به همه ما فرموده، امر به معروف و نهی از منکر و اطلاع رسانی به دیگران. الهم عجل لولیک الفرج

 16. Pianist گفت:

  این خوب نیست که فقط نیمه خالی لیوان روببینیم!!در این سریال،خیلی نکات آموزنده هم هست.که دنبال کنندگان این سریال به آنها آگاهی دارند.برای ذهن بیمار بعضی ها واقعا متاسفم.برای کسانی که دنبال ایجاد حس رعب و ناامنی در جامعه هستند.این درست نیست که چون اروپایی ها تاحالا به یکی از ما دکترای افتخاری ندادند،با دیدن همچین کاری تعجب کنیم.اشتباه شما اینه که دوست دارین با همه دشمنی کنین ولی همه با شما دوست باشن.بعضی از نقش ها در این سریال به ضرورت شخصیتی که دارند،تیپ و ویژگی های دیگه شون تعیین شده.هرکسی که داره این مطلب رو میخونه جواب من رو بده که در روز چند نفر ظاهر صورتش مثل سیامک انصاریه؟!آیا همه اونها خواستن چمیدونم مثلا ریش بابای مادربزرگ شیطان پرست ها رو تقلید کنن.یا اون انگشتری که خانم سحر زکریا داره…اون فقط یک گل ساده است که یک ذهن بیمار اون رو به نمادی مسخره و بی معنی تبدیل کرده!!ژست هایی که معمولا مهران مدیری میگیره ،همان ژست هایی هستند که فلاسفه قدیم یونان(به ضرورت نقش)داشتند.من نمیدونم واقعا کی راست میگه،اما حداقل میگم که راه دشمنی و انتقاد رو بلد باشید.بیشتر تصویرهایی که از کاخ نشان دادید،همه آنها دکور وشکل ظاهری کاخ بوده اند و ربطی به تیم دکور سریال ندارند.پس میبینید که از اون همه عکس فقط میتونیم به دو سه تای آنها مشکوک باشیم…..

 17. mb گفت:

  دوستان گرامی، در این که متاسفانه از زبان این ملعونها از سالهای از حدود ۱۰۰ و یا ۲۰۰ سال قبل برای نظم نوین بی دینی (بنا به نوشته خود ملعونشان بر روی دلار) برای سال ۲۰۱۲ برنامه ریزی کرده اند شکی ندارم (فرمایش امام که فرمود آنها برای صد سال آینده برنامه ریزی دارند ) چرا که تقریباً حدودا یکسال مستمر پیرامون مسئله شیطان پرستی و یا کابالایستها  اقدام به کسب مطالب و نیز نسب به تمامی علائمی که از خود در برنامه های مختلف برجای میگذارند بی تفاوت نبوده ام. لذا روی صحبتم با کسانیکه همه این علائم را اتفاقی فرض میکنند نیست بلکه با آن دسته از دوستانیست که در برابر اینگونه مسائل بی تفاوت نیستند، میباشد. شاید منظور آنها از اینگونه مسائل (اختفاء علائم در زمینه برنامه ها و یا تصاویر و ….)اینست که ناخودآگاه همه افراد را نسبت به وجود خود یا سازمان خود و طرز تفکر خود بنمایند.)و این خود باعث مطرح شدن طرز تفکرشان در بین همه افراد باشد. چرا که اگر چه سالهاست موجودیت دارند ولی هیچ وقت به این اندازه مطرح نبوده اند و این بهترین راه برای تبلیغ افکار منحطشان میباشد.و در این راه (تبلیغ افکار منحظ خود) ابایی ندارند اگر از انسانهای خود فروخته و بی اصل و نسبی مانند …و یا دیگر کابالائیست ها استفاده ابزاری کنند. 
   
   
   

 18. FatemeH گفت:

  سلاام…
  واقعا عالی بود..ممنون از اطلاعات خوبتون…
  در ضمن کسیرو هم مجبور نکردیم ک بیاد اینجا اینارو بخونه…برید سره کارو زندگی خودتون تو جاهلیت و حماقت خودتون باقی بمونید…
  اینا ب درد تفکرات و عقاید زیر خط فقر شما نمیخوره…
   
  بازم ممنونم ازتون…
  خواهشا مطلب جدیدی گذاشتید منم خبر کنید…
  یا علی…
  الهــــــم عجـــــــــــــــــل مولانـــــــــــــــا لولیک الفـــــــــــرج

 19. mohammadhossein گفت:

  kheili mamnoon ke fekr mardom ro baz mikonid ta cd haye in… be forosh naresd.

 20. علی گفت:

  به هر حال ما هممون ایرانی هستیم باید با هم دوست باشیم

نظر دهيد