This option will reset the home page of this site. Restoring any closed widgets or categories.

Reset

کشته شدن عمر ملعون توسط ابو لولو به دستور خود عمر ملعون..!!!

کشته شدن عمر ملعون توسط ابو لولو به دستور خود عمر ملعون..!!!

حضرت ابولولو رحمهالله علیه (قاتل عمر) مدتی قبل از مضروب نمودن عمر ضمن نامه ای به عمر شکل سرپوشیده و بدون آنکه عمر غرض او را بفهمد حکم و سزای کسی را که نسبت به مولا و آقای خود جسارت و همسر او را مورد هتک و آزار و اذیت و فرزند او را به قتل برساند. سوال نمود و اقدام آینده خود را مستند به حکم خود او ساخت.

به متن زیر توجه نمایید:

“ابولولو به عمر نامه نوشت که جزای کسی که عصیان مولایش را نماید و ملک مولایش را غصب کند و همسر مولایش را مورد اذیت و ضرب و شتم قرار دهد چیست؟

عمر نیز در پاسخ مکتوب داشت: بدرستی که قتل چنین کسی واجب است.

فلذاهنگامیکه ابولولو خود را به عمر رسانید تا او را به هلاکت برساند به مکتوبه او خطاب به او کرد و فرمود: چرا عصیان مولایت امیرالمومنین علیه السلام را نمودی؟ چرا همسر او فاطمه را مورد ظلم خویش قرار دادی و فرزندش را سقط نمودی؟ آنگاه در حالیکه او را لعن می نمود ضربه های پی در پی بر او وارد میکرد.”( ۱)

 حضرت ابولولو رحمه الله هنر و حرفه آهنگری خود را به خدمت گرفت و خنجری دو سر که قبضه آن در وسط قرار داشت تهیه نمود. تا اینکه بنابر قول صحیح و مشهور در نزد شیعه در سحرگاه روز دوشنبه ۹ ربیع الاول سال ۲۳ هجری در حالیکه عمر بن خطاب تازیانه به دست در حال امر کردن نمازگزاران بود که صفوف خود را منظم نمایند. (۲) (استووا استووا صفوفکم) خود را به وی رسانده (۳) و با سه ضربه کاری شکم خلیفه را تا خاصره (سه بنده) او شکافت و در حالیکه عده ای از نزدیکان و اطرافیان عمر بن خطاب قصد دستگیری و حمله به او را داشتند با زخمی کردن ۱۳ نفر دیگر از آنان از محل حادثه گریخت. (۴) و عمر بعد از آنکه سه روز در بستر افتاده بود در سن ۵۵ سالگی از دنیا رفت.

اسناد:

۱-طریق الارشاد ص۴۵۶

۲-طبقات الکبری ج۳ص۳۴۱ – فتح الباری ج۷ص۴۹ — کنزالعمال ج۱۲ص۶۷۹

۳-در این جا لازم است این نکته را متذکر شویم که: اگر چه اهل تسنن سعی نموده اند این مطلب را در کتابهای خود ثابت کنند که عمر به هنگام مضروب گردیدن در مسجد بوده است و اقدام ابولولو را به خاطر قتل عمر در مسجد مورد تخطئه قرار دهند. اما بر فرض که این قول صحیح باشد نکته ای که در رد قول آنها که میگویند ابولولو کافر و یا مجوسی و یا نصرانی بوده است از همین مطلب میتوان ثابت کرد که به نقل علامه مجلسی رحمه الله اگر ابولولو رحمه الله کافر بوده در حالیکه از زمان حیات پیامبر اکرم ورود کفار به شهر مدینه ممنوع گردیده بود. ابولولو رحمه الله چگونه در شهر مدینه زندگی میکرد. و اساسا اگر ابولولو رحمه الله کافر بوده در مسجد و آن هم در صف اول نماز جماعت چه کار می کرد؟؟؟

که مطلب فوق مبنی بر حضور ابولولو رحمه الله در مسجد آن هم در صف اول نماز جماعت و پشت سر خلیفه را میتوان در کتب معتبر در نزد خود آنان یافت از قبیل:
مسند ابی یعلی ج۵ص۱۱۶- صحیح ابن حبان ج۱ص۳۳۲- تاریخ دمشق ج۴۴ص۴۱۰ – اسدالغابه ج۴ص۷۶   – مواردالظمآن ص۵۳۷ – تاریخ المدینه ج۳ص۸۹۶ – طبقات الکبری ج۳ص۳۴۱ – نیل الاطار ج۶ص۱۶۰٫

۴-بحارالانوار ج۲۹ ص ۵۳۰

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

۳۳ Comments

 1. علی می‌گه:

  ای بیچاره ها شما دم مسلمانی می زنی به شما میگن مسلمان نه خیرشما از کفار هم بدتریددرکجای قران نوشته به بهترین یاران پیامبر لعنت بفرستی مثلا اون بدبخت خودش را سید معرفی کرده علی رضا رضائی ازسگ هم بدتراست خوشابحال سگ حساب پس نمی دهد ولی تو ای ملعون از تمام حیوانات نجس نجس تری بانوشته هایتان شخصیت شیرخدا حضرت علی علیه السلام رازیرسوال می بری شیرخدارا بزدل معرفی میکنید مستقیمادارید به شیرخدا توهین میکنید لعنت به تفکرتان وبه غیرتتان. شیعه واقعی وراستین هیچوقت زبان به فحاشی نمی گشاید تفکروعقیده اش عین تفکرسنی است .شما که خودتان رامحب علی ع واهل بیت معرفی میکنید دشمن اهل بیت وحضرت علی ع هستی هیچ شکی دران نیست خداوند درقران خلفای راشدین وصحابه پیامبر رااشره مبشره یادکرده .شماکه به مادرمومنان وداماد پیامبروداماد علی ع وبه بهترین یارغارپیامبر توهین ولعنت میکنی به شما میگن مسلمان ایا پیامبرنفهمید اینها انسانهای خوبی نیستند حالا شما بعد از هزار وچهارصد سال تازه فهمیدی. واقعا باکارهیتان خجالت بکشی ازحیوان زبان بسته هم پست تریدجایگاه شما درپایین ترین جایگاه جهنم است .

 2. ستار می‌گه:

  بر ابوبکر و عمر عثمان لعنت، خدا لعنت کرده ما هم لعن می کنیم، بر عمر حرامزاده لعنت

 3. ابوبكر می‌گه:

  با اینکه اسمم ابوبکرهست لعنت میکنم ابوبکر وعمرملعونو خدا لعنت کنه کسیکه دختر رسول خدارو اذیت کرد , خدالعنت کنه عمر کثیف ومنافق را, خدا لعنت کنه هر که علی ع را
  آزرد , خدا دشمنان رسول خدا وائمه اطهار را لعنت کرده

 4. حاجی فیروز می‌گه:

  سلام یا علی مدد

 5. ستایش علوی می‌گه:

  پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:

  «… یا فاطمه! لو ان کل نبی بعثه الله وکل ملک قربه شفعوا فی کل مبغض لک 
  غاصب لک ما اخرجه الله من النار ابدا;

  ای فاطمه! اگر تمام پیامبرانی که خدا برانگیخته و تمام فرشتگانی که مقرب 
  درگاه خود گردانده است، برای هر کینه توزی که حق تو را غصب نموده است، 
  شفاعت کنند، هرگز خدا او را از آتش [دوزخ] خارج نمی سازد .»
  بحارالانوار، ج ۷۶، ص ۳۵۴ .
  برقاتلین بانو لعنت ابدی باد به امید ظهور آقامون وانتقام سخت ازآن ظالمین 

  بانثار صلواتی«اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرج آل محمد »
   به امید آنروز می نشینیم 
                                       «اللهم عجل لولیک الفرج »»

 6. زهرا می‌گه:

  لعنت خدابر عمروابوبکر وعثمان و عایشه وتمام دشمنان اهل بیت.توصیه ای به تمام شیعیان دارم هرکس هرمشکلی داره این ملعون ها رولعنت کنه ومطمئن باشه اگه خداصلاح بدونه مشکلش حل میشه من که خیلی نتیجه گرفتم.  درجواب به آقایی که میگه یارواصحاپ ییامبررویعنی اابوبکررولعن نبایددادبگم که وقتی اهل بیت خودشو ن لعنشون کردن چرامالعن نکنیم

 7. ن م می‌گه:

  بشکست عمر پشت دلیران عجم را
  برباد فنا داد رگ و ریشه جم را
  این کینه بر غصب خلافت زعلی نیست
  با آل عمر کینه قدیم است عجم را
  عطار نیشابوری
  حالا تا قیامت از شکست تاریخی تان از سپاه اسلام بسوزید که قابل جبران نیست ابولولو هم هیزم جهنم شد انشالله به دیدارش خواهید شتافت.

 8. سيد رضا می‌گه:

  سلام جدی جدی اهل سنت اینقدر احمقند؟عسلهای من عمر زنازاده اخه چیه که افتادید دنبالش؟واقعا فکر میکنید قاتل دختر پیامبر میره بهشت؟شما واقعا احمقید حضرت مهدی هم که بیاد مطمئنا از طرفدارای قاتل مادرش فاطمه زهرا انتقام میگیره بدبختا عمر ملعون یکی از هفت نفریه که در بدترین جای جهنم خواهد سوخت تعصبات جاهلیت شما رو میبره پیش عمر که پدرش معلوم نیست باید ازتوی لپ لپ واسش پیدا کنید

Leave a Reply