This option will reset the home page of this site. Restoring any closed widgets or categories.

Reset

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش دوم )

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش دوم )

در اینجا به نمایش دادن بخش دوم نمادهای فراماسونری در سریال پر طرفدار قهوه تلخ می پردازیم برای مشاهده نمادهای اولیه این سریال به بخش اول آن مراجعه کنید. سریالی که این روزها با تبلیغات میلیاردی خود به اوج شهرت و فروش رسیده است.

به کارگیری ستاره ۶ پر ( هگزاگرام – hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره  از قرن ۷ وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره ۶ پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل ۶ پری ، ستاره ۶ پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
“عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت.”

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره ۶ پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده میشود.

——————–

باز هم ستاره ۶ پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم . عموما وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده میشد، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه میکند. :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

“. در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است”

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را در جای جای سریال میتوان مشاهده نمود :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

و در کارکتر دواءالملک :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

——————————

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت ۲۷ (۹=۲+۷) و در دقیقه ۳۳ تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود. باز هم دو نماد ۹ و ۳۳ را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده میشود . ۲ ستون ماسونی کنایه از ۲ ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان ۲ ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

و این تصویر :
یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار میشود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر “بلوتوث” چشم پوشی میکینم :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

در سمت چپ این تصویر، سر یکی از اسطوره های تاریخ بر روی یک ستون ماسونی و در سمت راست هم جرج واشنگتن (ماسون اعظم ) به علاوه ستون ماسونی معروف، دیده میشود.

 

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

مهدی سامنی

منبع : محاکمه

 

شما چه فکر می کنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟آیا هنوز هم باید از این نمادها در مجموعه ها و سریال های فرهنگی کشورمان ببینیم؟ آیا این سریال کارشناس (روحانی)داشته است؟
چرا باید در سریال ها از این موارد دیده شود در حالی که این همه مستند در فضای مجازی موجود است باید از طریق رسانه ها و برنامه تلویزیونی اطلاع رسانی بشود تا تمام مردم با این نماد ها آشنا شوند.

البته گاهی کوتاهی ها را نمی توان عامدانه تلقی کرد بلکه باید گفت عدم شناخت و عدم توجه به این گونه مسائل باعث این گون اتفاقات در این زمینه می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

۷۴۱ Comments

 1. ثنا می‌گه:

  شما کم کم مونده که بگید خود ایراتی ها با نقشه های معماریشون کلا فراماسون هستند بابا ول کنید این چرندیات رو من خودم عاشق این سریالم

 2. طرح توجیهی می‌گه:

  ممنون از مطالب خوبتان ، عالی بود

 3. nima می‌گه:

  سلام.میشه برای اطمینان بیشتر خوانندگان مطلب بالا  مطلبهای بیشتری اضافه کنید؟؟؟؟؟!!!

 4. برومند می‌گه:

  همه این اطلاعات توسط خود ماسونها پخش میشه که مردم رو توی انحراف بکشند و از اهداف اصلی مرد پرت بشن مثلا مردم رو درگیر مسائل خرافی و عدد و تصویری میکنند که مردم توی اعداد و تصاویر محو شودند و از انطرف غافل از اهداف اصلی فراماسونرها بشن که چاپیدن منابع ملی کشورهاس و نفت و گاز و اورانیوم….بصورتهای بستن قرادادهای ننگین دارن درو میکنند انوقت خودشون توی اینترنت اطلاعات غلط و انحرافی از خودشون پخش میکنند چرا قرارداد کرسنت رو کسی توش حساس نیست اکسید شدن دویس کیلیو اورانیوم حالا انقد اطلاعات در مورد ماسونها همش پوچ و بی معنی که خود اونها در میارند از خودشون فیلمها و مستندها میسازند ولی در مورد خودشون اطلاعات غلطی دارند تو مخ مردم میکنند ما که نباید بازیچه دست اینا بشیم همین روحانی خودش یک ماسون کله گنده است از خصوصیات ماسونها این هست که اگر ماسون باشه هیچگاه کسی نمیفهمه ماسون هست مگه اینکه صد سال بعد من توی اینترنت میگردم بیشتر در مورد ماسونها اطلاعات غلطی داده میشه و ذهن مردم رو درگیر خرافات و اعداد و مسائل چرت و پرت میکنه به طرف میگی ماسون کیه میگه اینا یکسری اهداف دارند میگی چیه میگه اینا میخوان اعداد و یکسری زمز و کد و رو توی دنیا وارد کنند و طلسم میکنن کلی اطلاعات غلط در حالیکه اینها با نفوذ به کشورها منابعشون رو به سود خودشون از کشور خاطی بیرون میشکن بقیه مسائل همش انحرافی هست هر مکتب هر سنت هر کشور نماد و فرهنگی برای خودش داره ماسونها هم نماهایی دارند عوض فوکوس کردن روی نماد و اعداد و تصاویر باید به مردم آگاهی و داد و گفت که یان ماسونها برنامه ریزی بلند مدت روی منابع ما دارند و بعد از پایان نفت میخوان نیروی انسانی کشور ما رو بفرستند کرات دیگه برای ساختن پایگاها و یافتن منابع و فرزندان ما در آینده ای نزدیک مثل برده در خدمت ماسونها باید حمالی کنند چون دیگه نفت نداریم که بتونیم حداقل زندگی و درآمد رو داشته باشیم با نفت اینیم بدون نفت دیگه فکرشو بکن چی هستیم

 5. زهرا می‌گه:

  مسلما این همه نماد توی یه فیلم نمیتونه اتفاقی باشه!

  انقدر این نماد ها توی زندگیمون تکرار میشه که چشم بهشون عادت کنه ولی یه هدف بزرگتری پشتت هست. هدفی که فراماسونری ها دارن و نظم نوین جهانی هستش.

  من به اون کسایی که میخوان بیشتر دراین مورد بدونن پیشنهاد میکنم سخنرانی های استاد رائفی پور رو گوش کنن.

 6. محمد می‌گه:

  برید خجالت بکشید حیا کنید این چرت و پرت ها چیه می نویسید.واقعا خجالت داره

 7. marmilo می‌گه:

   کلی خندیدم دمتون گرم بابت جک خوبتون

Leave a Reply