و باز هم احمدی نژاد … + (فیلم)

و باز هم احمدی نژاد … + (فیلم)

و باز هم احمدی نژاد …

thumbnail

در عرصه‌ بین‌الملل، رفتارهایی تعریف شده‌اند که با ارزش‌های اسلامی هم‌خوان نیستند. یکی از مهم‌ترین آن‌ها دست دادن است که آدابی تشریفاتی محسوب می‌شود. منشأ شکل‌گیری این رسم به درستی مشخص نیست ولی در اکثر کشورهای جهان پذیرفته شده است.

اما مقامات ایران خود را پایبند ارزش‌های دین می‌دانند و نه قواعد بین‌الملل. از این رو همیشه در پی راهی بوده‌اند که مؤدبانه از دست دادن با زنان خودداری کنند. در نتیجه این تلاش‌ها و ترفندها گاه شرایطی جالب توجه و حتی موقعیت‌هایی خنده‌دار رقم خورده‌اند. 

اهمیت این مسئله به اندازه‌ای است که موضوع دست دادن محمد خاتمی در دوران ریاست‌جمهوری‌اش با چند زن در سفر به ایتالیا، جنجال بسیاری به پا کرد.  
 
محمود احمدی‌نژاد اولین رئیس‌جمهوری بود که در مراسمی دست معلم دوران دبستان خود را بوسید و با اعتراض‌های عده‌ای و تحسین‌های عده‌ای دیگر مواجه شد.

 

57391_742

بعد از آن برخورد احمدی‌نژاد با زنان، به ویژه مادران شهدا به گونه‌ای بود که او را مردمی و بسیار صمیمی نشان می‌داد. کم کم اعتراض گروهی از حامیان دیروز و منتقدان امروز بلند شد و احمدی‌نژاد متهم به عبور از خط قرمزها شد. اتهامی که برایش چندان هم ناخوشایند نبود. 57392_577

خط شکنی‌های احمدی‌نژاد در دو دوره ریاست‌جمهوری چنان بوده است که امروز در آغوش گرفتن یک هنرمند سالخورده توسط بازیگر زن یا دست دادن اصغر فرهادی با یک زن در یک جشنواره خارجی، برای برخی بیشتر باعث بهت و حیرت می‌شود تا تسلی دادن مادر چاوز توسط رئیس‌جمهور ایران.

57393_360

 

(فیلم) دلداری احمدی‌نژاد به مادر چاوز

۲ نظر

 1. مجید گفت:

  جانشین شهید چاوز که قراره رجعت هم کنه حالا فساد اعتقادی هم داشت باز هم برمیگرده

  بیخیال طورینیست چون یک مبارز بوده!!!!

  خبر جدید اینکه جانشین هوگوچاوز که نزدیکترین دوست هوگو بود به حکومت رسید این مردک جزء فرقه ساتیابابا که همان عورت مرد پرست هستند میباشد

  امام صادق علیه السلام فرمودند هر کسی را خواستید بشناسید از دوستانش بشناس

 2. سارا گفت:

  سلام من که نفهمیدم چون توسایت وای جی سی(باشگاه خبرنگاران) این عکس هارو گذاشته بودند وگفته بودند  که عکسها جعل شده

نظر دهيد