اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

هشدار شدیداللحن آیت‌الله صافی به حکام عربستان و امارات

هشدار شدیداللحن آیت‌الله صافی به حکام عربستان و امارات

بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاء مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ

بیداری و نهضت اسلامي مردمی که در بند حکومت‌هاي اسلام‌ستيز و مزدور استعمار می‌باشند و لبریز شدن کاسه‌ صبر و تحمل آنان خصوصاً در کشورهاي عربي از حوادث بسیار مهم تاريخ معاصر می‌باشد.

اين حرکت آزادي‌خواهانه از تونس آغاز و به سرعت منطقه را فراگرفت؛ مصر، يمن، ليبي و بحرين زير پوشش اين نداي اسلام‌خواهي و استعمارستيزي قرار گرفتند و سران استعمار مخصوصاً آمريکا را که با اين حکّام مزدور و حمايت از آنان جهان عرب را زير امپراطوري خود قرار داده و بر ثروت‌هاي طبيعي اين کشورها از نفت و غيره تسلط داشته‌اند، به چاره‌جوئي مزوّرانه و مداخله‌گري برانگيخت؛ و با اينکه از نظر مردم دنيا سقوط قذاقي دیکتاتور در همان روزهاي اول انقلاب مردم ليبي مسلم بود، این جرثومه‌ی خیانت به اسلام با کمک‌هاي آشکار و پنهان استعمار، مردم ليبي را شب و روز از زمين و هوا قتل عام مي‌نمايد.

و همچنین آمریکا و سران استعمار به مقابله با انقلاب بحرین که صد در صد بر سلطه غرب و آمريکا به وسيله‌ي آل خلیفه پايان مي‌بخشيد پرداختند و به وسيله‌ی حکومت‌های همسايه‌ي بحرين وارد عمل شدند و نيروهاي نظامی اين حکومت‌ها را به اين کشور گسیل داشتند تا انقلاب مردمی را سرکوب و سلطه‌ي آمريکا را بر اين کشور استمرار دهند.

ما از حکومت امارات هيچ توقعي نداريم و هويت واقعی او بر دنیا آشکار است. از حکام سعودي که خود را مسلمان و خود را حامي مسلمانان مي‌دانند؛ سؤال مي‌کنيم: همکاري‌ نزديک به يک قرن شما با استعمار انگلیس و آمريکا چه وقت پايان مي‌پذيرد؟ چرا شما به‌خود نمي‌آئيد؟ و به عزت و استقلال اسلامی برنمی‌گردید؟

جهان اسلام به خصوص کشورهای پاکستان، افغانستان و عراق گرفتار برادرکشي و قتل‌عام‌هاي همه روزه است که دنیا ‌مي‌داند منبع و مصدر‌آنها کجا می‌باشد. از شما مي‌پرسيم آيا اسلام به شما اجازه داده که ظالم را در برابر مظلوم حمايت کنيد؟ آيا نمي‌دانيد که حکومت آل خليفه با آن نفرات معدود، مسلمانان بحرين اعم از شیعه و سنی را از همه‌ي حقوق خود محروم نموده است؟

آيا اکثريت قريب به اتفاقِ مردم که خواستار حقوق اسلامي خود هستند صاحب بحرین‌ می‌باشند یا آن چند نفر مزدور ‌و دشمنان اسلام که شما به بهانه‌ي درخواست آنها و در واقع به فرمان آمريکا نيرو به بحرين مي‌فرستید؟ چرا از خشم و غضب خدا نمي‌ترسيد و چرا از سرنوشت دیگران عبرت نمي‌گيريد؟

مسلمانان در تمام دنيا تصمیم گرفته‌اند که مجد و عظمت دیرین را تجديد کنند و بیگانگان را از کشورهاي اسلامي بيرون کنند. چنانکه بن علي و مبارک را بيرون انداختند

انّ موعدکم الصبح اليس الصبح بقريب.

منبع :شیعه نیوز

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظر دهيد