نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش سوم )

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش سوم )

نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش سوم )

 

در بخش اول و دوم مطالبی را منتشر کردیم که بعد از بررسی های فراوان متوجه شدیم که همه ی آن ها اتفاقی بوده اند ! مثلا در نشان دادن دو ستون و نشان درجه ۳ ماسونی در زمان مذکور، نشان ستاره صهیون در قالب سایه بر روی دیوار . نشان بز در سریال های قبلی این گروه . به تصویر کشیدن ستون های ماسونی ، همه و همه اتفاقی بوده و احتمالا نگارنده مطلب توهم توطئه داشته !

به هر حال احتمال یک در ملیارد هم خود یک احتمال است . هرچند که وقوع آن بسیار ضعیف به نظر میرسد . بنابر این فرض اتفاق برای همه این رویداد ها جایز است و یقینا (!!!) هم اتفاقی بوده است !

 

عکس روی کاور مجموعه هفتم قهوه تلخ که به طور کاملا اتفاقی، دو نفر از بازیگران، فقط چشم چپشان نمایان است . این که نماد چشم چپ به چه معناست در قسمت دوم به آن پرداخته شده است .

—————————-

 

در این تصویر یکی از بازیگران که به به دلیل فریب خوردن از دست کاراکتر “بلوتوث” به زمین افتاده، در حال بیهوشی کلماتی رامیگوید که به طور کاملا اتفاقی، این کلمه شباهت بالایی به کلمه ” کابالا ” دارد. (این نشان رو چند نفر از محققین نیز تایید کرده اند) . این اتفاق در قسمت نوزدم افتاده است که البته کاملا اتفاقیست !

اما کابالا چست ؟ کابالا به بیان ساده، پدربزرگ تفکر فراماسونری است . که در واقع تفکر فراماسونری، اکثر نماد ها و عقاید خود را از کابالا گرفته است .

—————————-

 

در یکی از پلان ها در یکی از قسمت ها به طور کاملا اتفاقی در دقیقه ۱۳ و ثانیه ۱۱ ،تصویر از دو ستون، گرفته میشود که اگر فرض کنیم که طراحی ستون ها ماسونی نیست اما چه جالب است که در چه دقیقه ای اتفاق می افتد . اعدادی که برای فراماسون ها و گردانندگان اصلی آن یعنی یهودیان منحرف، اعدادی مقدس است .

چرا ۱۱ و ۱۳ برای یهودیان منحرف (گردانندگان فراماسونری ) مقدس است ؟

عدد ۱۱:

 

آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا ۱ و این دو تا ۱ در کنار هم عدد ۱۱ را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .

 

عدد ۱۳ چرا مقدس است ؟

. در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز ۱۲ فروردین، حکم قتل ۷۷ هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز ۱۳ فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که ۱۳ برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل ۱۳ از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز ۱۳ خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است.

—————————-

 

این تحلیل جالب رو یکی از بازدید کنندگان برای ما فرستادن که جای تامل داره . اما قبلش بگم که اتفاقیه ها!

سلام
خسته نباشید
با توجه به نقدی که بر قهوه تلخ نوشتید خواستم دیدگاهی شخصی را برایتان بازگو کنم :
در برخی قسمت های این مجموعه بابا شاه در انی می میرد و کافی است فردی پیدا شود تا چند بار در صورتش فوت کند تا این پیرمرد جانی دوبار بیابد ( ناگفته نماند که هربار به هنگام روی دادن چنین اتفاق حتما براین موضوع تاکید میشود که وی مرده و با انجام دادن این فعل حتما زنده خواهد شد ) مرا به یاد معجزه ی حضرت عیسی (ع) می اندازد که با دم مسیحایی خود در مرده می دمیدند و مرده حیات مجدد می یافت لازم به ذکر است که میدانیم امام زمان (عج) به هنگام ظهور با خود میراث تمامی پیامبران را به همراه دارند
.

ولی ما معتقدیم این کار اتفاقی (!) با اون معجزه عیسی (ع) تقارن دارد .

—————————-

در هنگام ورود کاراکتر “بلوتوث” به داستان، وی شعری میخواند که بسیار عجیب است . که چه قدر جالب است که یک یونانی چنین شعری را درباره مشرق و سرزمین امن و موعود میخواند :

 

سرزمین امن و قرار ؟ پرندگان مهاجر ؟ . چقدر جالب و اتفاقیه که این جملات ما را به یاد رژیم اسرائیل می اندازد . که مردمانش مهاجرانه به آنجا رفتند . البته این فقط یک تحلیل است نه تعمیم و همه میدانیم که اتفاقی است .

—————————-

 

در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون (اگر اشتباه نکنیم )عبری آن همان “موسی” (ع)، پیامبر قوم یهود میشود  . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست ۱۳ برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم !

 

 

—————————-

در پلان های متعدد این سریال کاراکتر بلوتوث مدام دست راست خود را به بالا میبرد که بسیار بسیار اتفاقی با یاد واره جرج واشنگتن (ماسون اعظم که دارای نشان ۳۳ ماسونی بود ) در آمریکا تقارن دارد . البته خود مردم آمریکا هم از دیدن این یادواره در هنگام رونمایی تعجب کردند.

 

و آدم تعجب میکنه که چقدر جالب و اتفاقی است که یادواره جرج واشنگتن هم با مجسمه بز بافومت شباهت بالایی دارد :

 

این  شباهت را در خود وبسایت های انگلیسی زبان هم بررسی کردن  بسیار جالب و قابل تامل بود  . اما اونم اتفاقیه .

(ضمیمه ۱۳۸۹/۱۰/۲۶)

یکی از دوستان محقق خواستن که این عکس در مطلب درج بشه که البته اتفاقیه .

این تصویر نماد حالت ایستادن ماسون های اعظم (آنان که درجه ۳۳ دارند) است این فقط یه نکته بود حالا واقعا چه ارتباطی داره ؟ هرکس خود میداند. و البته حتی اگر هم ارتباط داشته باشد کاملا اتفاقی است .

 

—————————-

یکی دیگر از سخنان اتفاقی و جالب کاراکتر بلوتوث سخنانی که در باب کشتن افراد میزند :

 

 

چقدر واقعا جالب و اتفاقی است که تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم ! .

—————————-

 

انگار مسائل جالب در این سریال تمامی ندارد. دریکی از پلان ها، به طور کاملا اتفاقی در دقیقه ۱۳، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند  . چقدر اتفاقی این حرکت به امام زمان (عج) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد . چه قدر اتفاقی!!!

—————————-

 

و باز هم چقدر اتفاقی، هنگامی که بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش “داوود ” است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید ” چه اسم زیبایی ” و بسیار جالب است که در زمان ۲۲:۲۲ اتفاق می افتد.

اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی “David Capital ” یعنی پایتخت داوود است .

و عدد۱۱ (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا :

جنگ ۲۲ روزه غزه

-جنگ ۳۳ روزه لبنان

-اسرائیل در مدار ۳۳و ۳۳ شمالی قرار دارد

-آفریقای جنوبی در مدار ۳۳ و ۳۳ جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید)

-انداختن بمب هیراشیما در مدار ۶۶(۳۳+۳۳) و ۳۳

-حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار ۳۳ درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار ۳۳ بود ترجیه دادند درآن منطقه فرود آیند)

-منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار۶۶ و ۳۳ قرار دارد.

-در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند :

– کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره۳۳ تئاتر
– کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ایالت تگزاس در مدار ۳۳ درجه

چقدر اتفاقی!!!!!!

—————————-

در قسمت ۱۵ در دقیقه ۱۸ کاراکتر برزوخان عدد ۹۱۱ را به کار میبرد. چقدر جالب چه اعدادی .و چقدر جالب است که در حادثه کاملا اتفاقی یازدهم سپتامبر این حادثه در روز ۹ و ماه ۱۱ انجام شد و دقیقا چه قدر اتفاقی ۹۱۱ روز بعد انفجارات مادرید اتفاق افتاد و واقعا اتفاقی در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت . چقدر اتفاقی .

 

چرا ۹ مقدس است ؟

 

در افسانه های ماسون ها آمده است که” هیرام ” معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، ۹ ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد ۹ برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که ۹ را مقدس میکند این است که عدد ۹ کنایه از معجرات ۹ گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد.

—————————-

« سمت راست تصویر آنتوان زندر لاوی موسس شیطان پرستی نوین و کلیسای شیطان »

 

یکی از بازدید گنندگان در رابطه با استفاده از “مار ” در سریال مرد دوهزار چهره و فیلم “همیشه ای یک زن درمیان است” اشاره کرد که به طور اتفاقی آقای مدیری ،در اون سریال ها به ایفای نقش پرداخته است .

چرا مار برای ماسون ها مقدس است ؟

آنان مقعتقد اند، هنگامی که شیطان از بهشت رانده شد در دهان مار قرار گرفت و وارد بهشت شد و توانست انسان را فریب دهید و به همین دلیل شیطان به مار خیلی مدیون است . و فراماسون ها چون غیر مستقیم از خود شیطان تبعیت میکنند، این نماد را به خاطر احترام به پادشاهشان (شیطان ) به کار میبرند .

شما چه فکر می کنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟آیا هنوز هم باید از این نمادها در مجموعه ها و سریال های فرهنگی کشورمان ببینیم؟ آیا این سریال کارشناس (روحانی)داشته است؟
چرا باید در سریال ها از این موارد دیده شود در حالی که این همه مستند در فضای مجازی موجود است باید از طریق رسانه ها و برنامه تلویزیونی اطلاع رسانی بشود تا تمام مردم با این نماد ها آشنا شوند.

البته گاهی کوتاهی ها را نمی توان عامدانه تلقی کرد بلکه باید گفت عدم شناخت و عدم توجه به این گونه مسائل باعث این گون اتفاقات در این زمینه می شود.

 

ادامه دارد …

۲۰۵ نظر

 1. دروغه گفت:

  همتون خیلی مسخره اید چراذهن مردم رو گمراه میکنید تو اون دنیا باید جواب بدیددددددددددددددددددددددد

 2. احمد گفت:

  همه اش دروغه چرته چون اقای مدیری طنزهاش انتقادی  این چرت پرت ها را نوشتین 

 3. رضا گفت:

  میگم  با این همه نظر جورواجور معلومه هم مطلب پرمخاطبه هم شما مردم رو سرکار گذاشتید همه نظرات ونضرات رو خوندم حالا هم دارم میرم وقت تزریقم رسیده میدونی آخرین سنگر سکوته!*

 4. ناشناس گفت:

  متاسفم برای همه کسایی که عقلشون به چشمشونه.تا کی میخوایید اینقدر ظاهربین باشید.چرا از این چیزا برای بازار گرمیتون استفاده میکنید؟؟؟کم اوردید دیگه.

 5. مهم نیست گفت:

  چرا پلاک های تهران ضرایب عدد ۱۱ هستند؟

 6. ناشناس گفت:

  DOOST DARAM NAZAR AGHAY RAEFIPOR RO DA BAREYE IN MATLAB BEDONAM

 7. مرتضی گفت:

  منم تو تیزهوشان درس می خونم و می خواستم بگم این روزا این نشونه ها رو همه جا میشه دید.

 8. مهزیار گفت:

   

  خیلی جالبهههههههه   

   

 9. ناشناس گفت:

  اعوذ بالله من الشیطان رجیم .بسم الله رحمان رحیم.

  این که یک شخص به فراماسونری متهم کنیم اشتباه است. این فرقه با عقلانیت کار می کند ولی ما مسلمان هستیم واسلام را با عقلانیت پذیرفتیم .مسلما کسانی به این فرقه شیطانی نسبت داده می شوند که ایمانشان نسبت به خداوند یگانه هستی عالم ضعیف شود . ویک توسیه برادرانه از من برادر کوچکتان بپذیرید این که دروغ نگید دروغ نگید دروغ نگید .که بسیار خانمان سوز است . همان طور که من سوختم ودارم می سوزم واین فقط بخاطر دروغ کفتنم بوده بس. باور کنید ما انسان ها از گلی که با روحی که از جانب پروردگارمان دمیده شده هستیم اگر از خواست و اراده خداوند دور شویم شیطان و فراماسون می شویم. این فقط حرف دل من نیست ………………………………………

  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم. بسم الله الرحمن الرحیم.

   

 10. 666 گفت:

  من یه ماسونم کسی حرفی داره

 11. پسر کویری گفت:

  سلام

  میخواستم بگم اهنگ اغاز سریال قهوه تلخ  که خود اقای مهران مدیری   کارگردان فیلم خونده فکرمیکنم شع این اهنگ مربوط میشه به امام زمان   علتش چیه؟؟؟؟     !!!!!!!     ؟؟؟؟؟؟؟؟        !!!!!!      ؟؟؟؟؟

 12. سارا گفت:

  نظر هر کس بجا و درست است

  شومایی که ادعای اسلام واسلام دوستی دارید ؟؟

  ایا به نظر طرف مخالفت احترام گذاشتی ؟؟؟

  نصف بیشتر ادم هایی که این جا نظر گذاشتن به نظر همنوع خودشون ( همنوع خودشون ) هم احترام نذاشتن

  متاسفم ما فقط یاد گرفتیم که با توهین به هم بحث کنیم

  یه مقدار منطقی باشید

  واقعا به نظرتون تمام این اتفاقات تویه یک فیلم به صورت اتفاقی و ناخواسته رخ میده؟؟؟

  بعضی از نظر ها روخوندم که نوشته بودن اقا این شیطان پرسته به ما چه یا همین خانوم یا اقایی که بالای نظر من نوشته من شیطان پرستم کسی حرفی داره ؟؟

  اخه خر خدا مگه واسه من یا نویسنده این وبلاگ فرقی میکنه که تو چه دینی داری ؟؟

  عین اینه که افتاب تواسمونه و مردم تصمیم میگیرن که همه باهم خونه هاشونو رو به افتاب بسازن بعد یه دفعه اعتصاب بکنن و همه خونه هاشونو پشت به افتاب بسازن

  به خدا این افتاب خداونده حالا تومیخوای از این افتاب استفاده کن میخوای نکن به من و دیگران چه ربطی داره

  به قول خود خدا :

  من هر کس را که بخواهم هدایت میکنم

  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن

 13. نسیم گفت:

  سلام 

  همانطور که از نمادها به وفور استفاده میکنیم چه در شعر یا ادبیات یا برنامه های مذهبی مثل تمثال دست بریده حضرت ابوالفضل بعنوان نماد شهادت طلبی مسلما جریان کفر آمیز هم برای بیان اعتقاداتشو نمادهای خاص خودشون دارندو نباید انکار شود .از همان ابتدای کارهای آقای مهران مدیری برای من یک علامت سوال بوجود اومد که چرا این آقا از اسامی عربی به هیچ عنوان در برنامه هاش استفاده نمیکنه حتی در برنامه طنز هفتگیش هیچ وقت عیدهای مسلمانان تبریک نمیگفت اما جای سوال بزرگی برام ایجاد شد موقعیکه کریسمس به مسیحیان تبریک گفت فکر میکردم شاید مسیحی؟ من به این فکر ایمان دارم که هیچ اتفاقی اتفاقی نیست و اگر عکسش ثابت بشه وجود خدا زیر سوال میره؟پس چشمامون باز کنیم و به خودمون دروغ نگیم.

  باتشکر

 14. ناشناس گفت:

  البته به طور اتفاقی کاملا اتفاقی شما و جناب رائفی پور عزیزتون از بعضی جاها پول می گیرید که همه رو ماسون اسم بذارید . شاید بهتر باشه به طور اتفاقی یک سری به نمادهای دیگه هم بزنید خیلی بد نیست اتفاقی از این توهمات دست بردارید

 15. من گفت:

  خداوکیلی خدا همتون را شفا بده:)

 16. مهران مدیری گفت:

  باسلام کاربران گرامی همه این تصاویر زهن نویسنده خراب بوده وهیچ واقیعتی ندارد

 17. یه بنده خدا گفت:

  فقط می تونم بگم که متاسفم واسه فقر تفکر یه عده آدم بیکار و حسود که فقط می خوان بگن ما هم هستیم

  می خوام بگم که امثال شما دوست عزیز تو زندگیشون هیچی نمی شن

  شما هیچی نیستی و نظر و نقد شما به مو هم ارزش نداره… دوست عزیز لطفا بزرگ شو

  مشکلات بزرگ تری تو جامعه هست تهمت ناروا بزرگ ترین گناهه

  تو که انقدر خوبی تو که انقدر به اطراف توجه می کنی خواهش می کنم قبل از نوشتن اراجیف و خراب کردن افکار یه صحبت با مهران مدیری بکن و ازش سوال کن

  فکر نمی کنم پیدا کردنش توی قرن ۲۱ کار سختی باشه خصوصا واسه آدم زرنگ و بلایی مثل تو

 18. دانشجوی مکانیک گفت:

  لطفا در افشای حقیقت پنهان فیلم گشت ارشاد بکوشید. اگر خواستید کمکتون میکنم

  از اراک

 19. مینا گفت:

  خدا داره هممون رو امتحان میکنه تا آدم هایی که عقلشون به چشمشونه رو بشن.

 20. nlo گفت:

  yaniiiiiiiiiiiiiiii moshkele jame ma ineeeeeeeeeeeeeeee faghatttttttttttttttttttttttttttttttt??????jam kon ba in cherto pertarooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

نظر دهيد