روزهای آخرالزمان (8) / هم جنس بازی

روزهای آخرالزمان (۸) / هم جنس بازی

روزهای آخرالزمان (۸) / هم جنس بازی

apocalypse روزهای آخرالزمان (5) / فحشا

سری به فروشگاه های شهر می زنی و می بینی که پر است از لباس و انگشتر و دستبند با نماد هم جنسگرایی و در شهر جوان هایی را می بینی که مدل مو و لباسشان معرف این نماد هاست.

روزنامه را می خوانی و می بینی که نوشته:  ازدواج همجنس گرایان قانونی اعلام شد، دادگاه استیناف نیویورک با رد داد خواستی که علیه قانون آزادی همجنس گرایان در این ایالت مطرح شده بود، ازدواج هجنس گرایان را قانونی اعلام کرد.

امام صادق(ع) می فرمایند:
«و می بینی که گناهان علنی شده، مردان به مردان بسنده کرده، زنان با زنان در آمیخته، مردان برای مردها آرایش کرده، زنان برای زنها خود را آراسته…. در چنین زمانی از خشم خدا در حذر باش و از خدای تبارک و تعالی نجات بطلب، و بدانکه مردم مورد خشم و غضب پروردگار هستند و خداوند برای جهاتی به آن مهلت می دهد، منتظر باش، و تلاش کن که خداوند تو را در وضعی برخلاف وضع آنها ببیند.»(۱)

رواج همجنسبازی
همان طور که می دانید امروزه عمل زشت روابط جنسی هم جنسان با یکدیگر در جهان رواج پیدا کرده است و رسول خدا(ص) این روزها را پیش بینی کرده اند و در این باره می فرمایند:
«هنگامی که مردها با مردان در آمیزند و زنها با یکدیگر»(۲)
«هنگامی که مردان به مردان بسنده کنند و زنان به زنان»(۳)
«مردان با مردان زفاف کنند، آنچنانکه عروس با داماد زفاف می کند»(۴)
«هنگامی که پسر چون یک زن خود را در اختیار مشتری قرار دهد»(۵)
«هنگامی که مرد برای آمیزش با زنان مورد سرزنش قرار بگیرد»(۶)

آرایش هم جنسان برای هم
در زمانه ما شاهد تغییرات زیادی در ظاهر انسانها خصوصاً مردان هستیم و می بینیم که مردان برای زیباتر شدن دست به پیرایش ابرو و سفید کردن صورت و استفاده از لوازم آرایش …. می زنند و به نوعی خود را آرایش می کنند.
«مردان برای مردان آرایش کنند و زنان برای زنان»(۷)
«خداوند لعنت کند مردی را که جامه زن به تن کند، و زنی را که جامه مرد بپوشد.»(۸)
«مرد برای مرد شانه می زند و آرایش می کند، آنچنانکه زن برای همسرش شانه می زند و خود را می آراید، مردان برای این کار اجرت می گیرند، و گاهی مورد رقابت طالبین واقع می شوند، و گاهی مرد ناموس مرد می شود و برای او غیرت به خرج می دهد و در راه او از بذل جان و مال دریغ نمی کند»(۹)

آنچه باید باشد
«آیا از همه مخلوقات به مردان میل می کنید، و همسرانی را که خدا برای شما خلق نمود رها می کنید؟ براستی که مردمی متعدی هستید» (شعراء آیه ۱۶۵)
در قرآن مجید در سوره های اعراف (آیه۸۱)، هود (۸۲)، حجر ( ۶۱-۷۴)، انبیا (آیه ۷۴)، نمل ( ۵۱-۹۳) و عنکبوت (آیه۲۸ و ۲۹) اشاره هایی به وضع قوم لوط و گناه بسیار زشت آن ها شده است و این عمل علاوه بر قرآن در روایات نیز بسیار مورد مذمت قرار گرفته و افرادی که مرتکب چنین عملی شوند را مورد لعن خدا دانسته اند.

پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: «هر کس با نوجوانی آمیزش جنسی کند، روز قیامت ناپاک وارد محشر میشود، آن چنان که تمام آب های جهان او را پاک نخواهند کرد و خداوند او را غضب میکند و از رحمت خویش دور میدارد و دوزخ را برای او آماده ساخته و چه بد جایگاهی است.» سپس ادامه دادند: «هرگاه جنس مذکر با مذکر آمیزش کند، عرش خداوند به لرزه درمی آید.» (۱۰)

علت حرمت هم جنسبازی
از جمله روایتی که علت حرمت این عمل را بیان می کند، روایتی از امام صادق (ع) است که کسى از ایشان سؤال کرد: چرا خداوند لواط را حرام کرده است؟ ایشان فرمودند: «اگر آمیزش با پسران حلال بود مردان از زنها بى نیاز (و نسبت به آنان بى میل) مى شدند، و این باعث قطع نسل انسان مى شد و باعث از بین رفتن آمیزش طبیعى جنس موافق و مخالف مى گشت و این کار مفاسد زیاد اخلاقى و اجتماعى ببار مى آورد.»(۱۱)

مجازاتهای اسلام برای همجنس بازی
اسلام برای همجنس گرایی مجازاتی سنگین قرار داده و ابتدا مجازات شلاق و برای لواط مردها و سومین مرتبه از مساحقه ی زنان، حکم اعدام تعیین شده است.(۱۲)

پی نوشت:
۱٫    بحارالانوار جلد ۵۲ صفحه ۲۵۶-۳۰۰، بشاره الاسلام صفحه ۱۳۱-۱۳۵، منتخب الاثر صفحه ۴۲۵، ۴۲۹ و ۴۳۲
۲٫    کشف الغمه جلد ۳ صفحه ۳۲۴، منتخب الاثر صفحه ۴۳۵ و المهدی صفحه ۱۹۹ و ۲۱۹
۳٫    منتخب الاثر صفحه ۴۲۵، الزام الناصب صفحه ۶۴، ۱۸۲ و ۱۹۵، بشاره الاسلام صفحه ۵، ۲۶، ۷۶ و ۹۹، الامام المهدی صفحه ۲۱۷ و ۲۲۷، بحارالانوار جلد ۵ صفحه ۷۰ و جلد ۵۲ صفحه ۱۹۲ و ۲۲۸ و اعلام الوری صفحه ۴۳۳
۴٫    بشاره الاسلام صفحه ۷۶ و الزام الناصب صفحه ۱۲۱ و ۱۹۵
۵٫    الزام الناصب صفحه ۱۸۳، منتخب الاثر صفحه ۴۲۹، بحارالانوار جلد ۵۲ صفحه ۲۵۷ و ۱۳۵
۶٫    بحارالانوار جلد ۵۲ صفحه ۲۵۷، منتخب الاثر صفحه ۴۳۰ و بشاره الاسلام صفحه ۱۳۱-۱۳۵
۷٫    بحارالانوار جلد ۵۲ صفحه ۲۵۷، منتخب الاثر صفحه ۴۲۹ و بشاره الاسلام صفحه ۱۳۱
۸٫    نهج الفصاحه جلد ۲ صفحه ۴۷۳ و بشاره الاسلام صفحه ۲۳
۹٫    الزام الناصب صفحه ۱۸۳، بحارالانوار جلد ۵۲ صفحه ۲۵۷، بشاره الاسلام صفحه ۱۳۳ و منتخب الاثر صفحه ۴۲۹
۱۰٫    الکافی، کلینی،ج ۵،ص ۵۴۴
۱۱٫    وسائل الشیعه، ج۴، ص۲۵۲
۱۲٫    اللمعه الدمشقیه، بخش لواط و مساحقه

اریحا

این روزها، روزهایی است که می توان بر اساس روایات نام آن را روزهای آخرالزمان گذاشت. روزهای آخرالزمان سلسله مطالبی است در مقام مقایسه آنچه که باید باشد و آنچه که در این روزگار رخ داده است؛ مقایسه احکام اسلام  در اصل و تغییرات آن در این زمانه.

 

نظر دهيد