دانلود كتاب شهابي در شب

دانلود کتاب شهابی در شب

دانلود کتاب شهابی در شب

http://www.tazohor.com/wp-content/uploads/2010/11/images1.jpeg

کتاب شهابی در شب تلخیص کتاب گرانسنگ شبهای پیشاور است.

کتاب شبهای پیشاور، بازگو کننده مجلس مناظره ای بین تنی چند از علمای اهل سنت و عالم برجسته شیعی سلطان الواعظین شیرازی است؛ که طی آن شش نفر از تجار سرشناس و خوانین بانفوذ پاکستان از عقاید باطل خود دست برداشته و به ریسمان محکم الهی چنگ زدند.

کتاب شهابی در شب گزارشی از این واقعه است. مطالعه این کتاب می تواند دامنه اطلاعات مذهبی مخاطبان را گسترده تر نموده و   پاسخ پرسش هایی در زمینه تاریخ تشیع، فلسفه سجده نمودن بر مهر و حکمت توسل را برای آنان تشریح کند.

در گزیده ای از این کتاب می خوانیم: «واقیعت تاریخی مسلم آن است که بیعت علی امیرالمومنین(ع) بعد از وفات حضرت فاطمه (س) صورت گرفت. در منابع معتبر مضبوط است که حضرت علی (ع) بعداز شش ماه یعنی بعد از وفات حضرت فاطمه(س) با ابوبکر بیعت کرد. به خدا قسم! علمای اهل سنت در پیشگاه حق و حقیقت مسؤول هستند؛ زیرا آنان امر را بر مردم مشتبه می کنند و حقایق تاریخی را ساخته و پرداخته شیعیان معرفی می کنند، در حالی که در کتابهای خودشان موجود است.»
کتاب شهابی در شب، خلاصه ای از کتاب شب های پیشاور توسط دکتر ضیاء توحیدی در ۱۹۶ صفحه میباشد.

 

*** برای دانلود کلیک کنید ***

.

۳ نظر

  1. محمدی گفت:

    دراین جا از راه دور سلامم رابه شما میرسانم با یکی از دوستان که باجناق بنده میشن واز پسر عمویتان هستن نشستیم امید وارم که موفق باشید نشود تا دشمن اسلام بخاطر بحث ما خوشحال شوند

  2. فاطمه گفت:

    میشه خوده مطالبوتووبتونبذاریدکتاب شهابی درشب

نظر دهيد