جنین انسان در نوشابه پپسی..!!!

جنین انسان در نوشابه پپسی..!!!

پپسی

 

گروه وکلای آمریکایی می گویند هرچند نوشابه های شیرین تری به بازار می آیند ولی آگاه باشید که جان انسانها را می‌خورید.

به گزارش «۲۴»، گروههای حقوق بشر و وکلای دادگستری های آمریکا از مقامات این کشور خواسته اند فعالیت و تولید محصولات شرکت پپسی کولا به خاطر …


 


 … همکاری با شرکت سینومیکس ممنوع اعلام شود.

سینومیکس شرکتی مشهور در حوزه بیوتکنولوژی است که روی سلولهای بنیادین یا همان سلولهای جنین انسان و حیوان تحقیق می‌کند. وکلای این گروه موسوم به بچه های خدا برای زندگی (CGL) ادعا می‌کنند سینومیکس در همکاری با شرکت نوشابه سازی پپسی در حال ساخت و تحقیق روی سلولهای بنیادین و جنینی برای استفاده در نوشابه ها و نوشیدنی ها ست که گفته می شود مزه نوشیدنی ها را بهتر می کند.

به گزارش «۲۴»، در شکایت نامه ای که این گروه تحویل دادگاه عالی آمریکا داده است عنوان شده که شرکت سینومیکس با استفاده از HEK-293  (سلولهای جنینی کلیه انسان) در حال تحقیق و ساخت افزودنی ها و طعم دهنده هایی جدید برای شرکت پپسی هستند که در آزمایشات اولیه طعم دلپذیرتری از آن را به مصرف‌کننده منتقل می‌کند.


گروه وکلای آمریکایی می گویند هرچند نوشابه های شیرین تری به بازار می آیند ولی آگاه باشید که جان انسانها را می‌خورید. در این تحقیقات قرار است از گیرنده های حسی انسان نیز برای بالا بردن طعم و مزه نوشابه ها استفاده شود.

 

 

منبع :

 

۳ نظر

  1. خادم الرضا گفت:

    صهیونیستها با درک اثر عناصر حرام سعی می کنند آنها را در قالب کالاهای لوکس و مواد غذایی به مسلمانها بخورانند تا از آثار آنها در نوع تمایل آنها به دین بهره برداری نمایند …

    من شما را نمی شناسم ولی خواهشمندم یک مقاله در مورد مناظره آقای مهدی نصیری و آقای غروی که از شبکه ۴ سیما در باب فلسفه از منظر دین پخش شد قرار دهید ….بسیار مفید بود.

نظر دهيد